سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور

پيك‌سنجش، هفته نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور است كه از پاييز 1375 تاكنون به طور پيوسته دوشنبه هر هفته منتشر مي‌شود. هفته‌نامه پيك‌سنجش در بردارندة آخرين اخبار و اطلاعيه‌هاي سازمان در باره مراحل مختلف آزمون‌هايي است كه از مرحله آغازين تا پايان آن (ثبت‌نام آزمون تا اعلام نتايج نهايي و معرفي اسامي پذيرفته‌شدگان هر آزمون)، از سوي سازمان سنجش آموزش كشور اجرا مي‌شود.

اين هفته‌نامه، با ستون‌ها و صفحات ثابت و متغيري مانند: يادداشت هفته، اخبار، اطلاعيه، همشاگردي سلام !، گزارش خبري، گفت و گو، آشنايي با رشته‌هاي دانشگاهي، آگهي و ... به فراخور برنامه زماني آزمون‌‌ها، با مخاطبان جوان خود (دانش‌آموزان سال‌هاي آخر دبيرستان و يا دانشجويان دوره‌هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي‌ارشد، داوطلبان آزمون سراسري، كارشناسي‌ناپيوسته، كارشناسي‌ارشد و دكتري همراه مي‌شود و در جهت راهنمايي آنها به منظور ثبت‌نام و شركت در آزمون‌هاي مختلف كه از سوي سازمان سنجش برگزار مي‌گردد گام برمي‌دارد.

هفته‌نامه پيك‌سنجش در هفدهمين سال فعاليت خود به يمن همراهي و همگامي مخاطبان پرشور و نشاط خود به آينده اميدوار است و همواره به شادكامي و موفقيت اين عزيزان مي‌انديشد. خوانندگان، بازديدكنندگان و علاقه‌مندان مي‌توانند طرح، عكس، مطلب، انتقاد و پيشنهاد خود را به نشاني صندوق الكترونيكي peykesanjesh@yahoo.com ارسال نمايند.سازمان سنجش آموزش کشور صاحب امتیاز :
بهمن احمدی مدیر اجرایی :
پیک سنجش صفحه آرایی و حروفچینی :
peyk@sanjesh.org پست الکترونیک :
تهران - ابتدای پل کریمخان زند - بین خیابان های نجات اللهی و قرنی - پلاک 204 جدید نشانی :
14155-5557 صندوق پستی :

 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.