سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
يادداشت هفته:

چند نکته درباره اعلام نتايج نهايي رشته‌‌هاي‌ پرديس‌هاي دانشگاه‌هاي فرهنگيان و شهيد رجايي

۱۳۹۷/۱۰/۱۷

از آنجايي که در روزهاي گذشته، اسامي پذيرفتهشدگان نهايي هر يک از رشته‌هاي تحصيلي پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي  در مرحله تکميل ظرفيت آزمون سراسري 97 در سايت سازمان سنجش اعلام شده است، توجه اين عزيزان را به موارد ذيل جلب مي‌کنيم:
1ـ تمام پذيرفته‌شدگان، لازم است که براي اطلاع از برنامه زماني، مکان، مدارک مورد نياز و نحوة ثبت‌نام اينترنتي يا مراجعه حضوري خود به منظور ثبت‌نام، به سايت اطلاع‌رساني دانشگاه‌هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيدرجايي مراجعه کنند؛ چون عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام، به منزلة انصراف قطعي از تحصيل آنها تلقي خواهد شد.
2- لازم است که پذيرفته‌شدگان دانشگاه‌هاي ياد شده، همراه با مدرک خواسته شده در اطلاعيه اعلام نتايج نهايي، که در همين شماره از پيک سنجش درج شده است، براي ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه کنند.
3- آن گروه از داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شدگان نهايي هر يک از رشته‌هاي ­تحصيلي پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان در مرحله تکميل ظرفيت اعلام گرديده است، چنانچه جزو پذيرفته‌شدگان يکي از رشته‌هاي متمرکز آزمون سراسري 97 که در شهريور ماه سال جاري اعلام شده است، باشند، برابر ضوابط اعلام شده، قبولي آنان در رشته متمرکز لغو مي‌شود و منحصراً بايد در رشته پذيرفته ‌شده مرحله تکميل ظرفيت ثبت‌نام و ادامه تحصيل دهند. لازم به يادآوري است که اين گروه از داوطلبان، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي خود ندارند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.
4- داوطلباني که اسامي آنها به عنوان پذيرفته ‌شده نهايي مرحله تکميل ظرفيت درج شده است، خواه در مؤسسه آموزش عالي محل قبولي ثبت‌نام کنند يا نکنند، مجاز به ثبت­ نام و شرکت در آزمون سراسري سال 1398 به منظور انتخاب رشته­ هاي تحصيلي دوره روزانه نيستند، و در صورت شرکت در آزمون سراسري سال 1398، با رعايت شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام، منحصراً در رشته‌هاي مربوط به دوره‌هاي غير روزانه پذيرش خواهند شد.
5- آن گروه از داوطلباني که در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي اين مرحله قرار گرفته‌اند، چنانچه در رديف پذيرفته‌شدگان رشته نيمه‌متمرکز آموزش تربيت‌بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان يا آموزش علوم ورزشي دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي نيز باشند، ملزم به ثبت‌نام در رشته قبولي نيمه‌متمرکز بوده و قبولي مرحله تکميل‌ظرفيت آنان «کان لم يکن» تلقي خواهد شد.
 

سربلند باشيد 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.