شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
يادداشت هفته:

همراه با شما تا آزمون‌ سراسري‌ (5)

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

1ـ با توجه به آنکه براي داوطلبان آزمون سراسري سال 98 با در نظر گرفتن نوع نظام آموزشي [نظام آموزشي جديد 3-3-6 و نظام آموزشي سالي واحدي (دارنده پيش‌دانشگاهي) و ترمي واحدي (دارنده پيش‌دانشگاهي) و نظام قديم] سؤالات براي هر گروه جداگانه تهيه و در جلسه آزمون تحويل خواهد شد، لذا ضرورت دارد که داوطلبان، ضمن بررسي نظام آموزشي خود در تقاضانامه ثبت‌نام، در صورتي که در اين خصوص مرتکب اشتباه شده‌اند، در بازه زماني 19 تا 22 اسفند ماه، نسبت به اصلاح و ويرايش نظام آموزشي خود اقدام کنند؛ در غير اين صورت، مسؤوليت اين موضوع بر عهدة شخص داوطلب خواهد بود.
2ـ ضمناً داوطلبان گرامي آزمون سراسري 98 مي‌توانند هر گونه سؤال خود را در زمينة اين آزمون، با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org يا با شماره‌ تلفن‌: 42163 (کد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري کنند.
آنچه در اين چند شماره، دربارة آزمون سراسري 98 در اين ستون به اطلاع داوطلبان اين آزمون رسانده شد، برگزيده‌اي از اطلاعات مهم و سودمندي بود که قطعاً اين عزيزان آنها را ملاحظه کرده و به کار بسته‌اند. بديهي است که ما باز هم در اين زمينه، با شما در هفته‌هاي منتهي به زمان برگزاري آزمون سراسري 1398، که اواخر خرداد و اوايل تير ماه سال آينده خواهد بود، سخن خواهيم گفت.

موفق باشيد 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.