سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
يادداشت هفته:

چند نکته دربارة ثبت‌نام آزمون دکتري 1399 (بخش آخر)

۱۳۹۸/۰۹/۱۱

در ادامه مطالبي که راجع به نحوة ثبت‌نام در آزمون دکتري 1399، در شمارة گذشته در اين ستون يادآور شديم، چند نکتة ديگر را در اين زمينه متذکر مي‌شويم.
اين نکات به قرار زير است:
1 ـ شايسته است که داوطلبان، از روز سه‌شنبه 6 لغايت روز پنجشنبه 8 اسفند ماه 98 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان، نسبت به تهيه پرينت کارت و راهنماي شرکت در اين آزمون اقدام کنند.
2 ـ محل آزمون داوطلبان، بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 33 تقاضانامه تعيين مي‌شود؛ بنابراين، شايسته است که داوطلبان، با مراجعه به جدول شمارة 2 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام ياد شده اقدام کنند.
3 ـ توصيه‌ مي‌شود که داوطلبان، پس از تکميل تقاضانامه ثبت‌نام، دريافت شمارة پرونده 6 رقمي و کد پي‌گيري 16 رقمي، يک نسخه پرينت از تقاضانامه‌شان تهيه و آن را نزد خود نگهداري کنند.
4 ـ با عنايت به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌هاي پيشين در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که اين موضوع اکثراً براي داوطلباني که ثبت‌نام آنان از سوي ديگران انجام مي‌شود، رخ داده است، تاکيد مي‌شود که، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالي دقت کنيد تا اشتباهاً عکس داوطلب ديگري به جاي عکس شما ارسال نشود. بديهي است که در صورت ارسال عکس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي شده و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
 

موفق باشيد 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.