سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
يادداشت هفته:

همراه با شما تا آزمون‌ سراسري (5)

۱۳۹۹/۰۲/۲۸

همان گونه که خوانندگان گرامي هفته نامه پيک سنجش اطلاع دارند، هر ساله از اواسط پاييز تا زمان برگزاري آزمون سراسري، که در سال جاري به خاطر شرايط خاص ناشي از گسترش ويروس کرونا، به تعويق افتاده و در روزهاي 30 و 31 مرداد ماه 99 برگزار مي‌شود، در اين ستون با  عنوان «همراه با شما تا آزمون سراسري» به ياد کرد نکات لازم درباره اين آزمون مي‌پرداختيم.
 از آنجا که دوباره مهلت ديگري براي ويرايش اطلاعات ثبت‌نام و همين طور فرصت مجددي براي ثبت‌نام داوطلبان اين آزمون مهم از سوي سازمان سنجش فراهم شده است، لازم ديديم که مفاد اين ستون را در شماره پيشِ رو، به ياد کرد نکات ديگري درباره آزمون سراسري اختصاص دهيم.
اين موارد به شرح زير است:
1ـ اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان آزمون سراسري 1399 که پيش از اين (در مرحله اول از تاريخ 16 تا 27 بهمن ماه 98 و مرحله دوم از تاريخ 12 تا 15 اسفند ماه 98) در اين آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، از 28 تا 31  ارديبهشت ماه در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و اين داوطلبان، مي‌توانند در مهلت تعيين شده، نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامي‌شان اقدام کرده و، در صورت تمايل، اطلاعات خود را ويرايش کنند.
2ـ  همچنين به منظور مساعدت و همراهي با داوطلباني که پيش از اين در مهلت‌هاي مقرر، موفق به ثبت‌نام در آزمون سراسري  1399 نشده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده است که آنها نيز در بازه زماني فوق (از تاريخ 28 تا 31 ارديبهشت ماه)، پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام، بتوانند نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام کنند.
 

موفق باشيد 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.