جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
اخبار:

مهلت ثبت‌نام در آخرين جشنواره اختراعات منطقه‌اي سال اعلام شد

۱۳۹۵/۱۰/۲۰

 «جشنواره اختراعات رويش سبلان»، 10 و 11 اسفندماه امسال به ميزباني بنياد نخبگان استان زنجان برگزار مي‌شود.

جشنواره ابداعات و اختراعات منطقه‌اي با عنوان «جشنواره اختراعات رويش سبلان» به منظور شناسايي اختراع‌هاي برگزيده، تسهيل روند تجاري‌سازي اختراعات در قالب شرکت دانش‌بنيان و تکميل چرخه نوآوري و خلاقيت به ميزباني بنياد نخبگان استان زنجان و با مشارکت بنياد نخبگان استان‌هاي اردبيل، آذربايجان‌شرقي و آذربايجان‌غربي، در استان زنجان برگزار مي‌شود.
بر اساس اعلام پايگاه اطلاع‌رساني بنياد ملي نخبگان، ثبت‌نام ششمين و آخرين جشنواره اختراعات منطقه‌اي سال، رويش سبلان، تا چهار بهمن‌ماه ادامه دارد.
ميزان تازگي اختراع در سطح ملي و بين‌المللي، طول عمر فناوري حاصل از اختراع و همچنين قابليت ورود به بازار و ارزش افزوده اقتصادي و اجتماعي حاصل از تجاري‌سازي اختراع، از مهم‌ترين ملاک‌هاي داوري در جشنواره رويش است.
اختراعات برگزيده به‌عنوان اختراع سطح سه انتخاب و معرفي مي‌شوند و مي‌توانند از تسهيلات بنياد ملي نخبگان به‌ منظور تبديل اختراع به محصولي تجاري و در نهايت ايجاد شرکت دانش‌بنيان برخوردار شوند.
اين جشنواره، ششمين و آخرين جشنواره اختراعات منطقه‌اي سال است و پيش از اين، جشنواره‌هاي رويش دماوند، خاوران، خليج‌فارس، زاگرس و کوهرنگ، بترتيب به ميزباني بنيادهاي نخبگان استاني گيلان، خراسان‌رضوي، کهکيلويه‌ و بويراحمد، همدان و قم برگزار شده بود.


 
10 بهمن ماه:
آخرين فرصت دانشجويان دکتري براي ثبت‌نام وام ويژه
دانشجويان دکتري دوره روزانه تا تاريخ ۱۰ بهمن فرصت دارند که با مراجعه به سامانه پرتال دانشجويي صندوق رفاه، نسبت به ثبت‌نام وام ويژه دکتري (سه ماه زمستان) اقدام کنند.
دانشجويان دکتري روزانه تا تاريخ  ۱۰ بهمن ۹۵ فرصت دارند که با مراجعه به سامانه پرتال دانشجويي صندوق رفاه به نشاني: bp.swf.ir  نسبت به ثبت‌نام وام ويژه دکتري (سه ماه زمستان) اقدام کنند.

گفتني است دانشجوياني که متقاضي دريافت وام ويژه دکتري هستند، نمي‌توانند از وام تحصيلي استفاده کنند، و در صورت ثبت‌نام وام تحصيلي، وام ويژه دکتري آنها لغو خواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.