چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
اطلاعيه شرکت تعاوني خدمات آموزشي درباره:

ثبت‌نام‌ و برگزاري آزمون‌هاي‌ آمادگي (تسلّط) ويژه داوطلبان آزمون کارشناسي‌ارشد 1396

۱۳۹۵/۱۲/۰۹

 شرکت تعاوني خدمات آموزشي همچون دوره­ هاي گذشته به منظور آمادگي داوطلبان و متقاضيان آزمون کارشناسي‌ارشد دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالي کشور (آزمون تحصيلات تکميلي – کارشناسي‌ارشد سال 96) اقدام به طراحي و برنامه ريزي براي برگزاري آزمون­هاي آمادگي تسلّط (ويژه داوطلبان آزمون کارشناسي‌ارشد سال 1396) نموده است. آزمون­هاي آمادگي تسلّط در 7 نوبت و به صورت مرحله­اي، جمع بندي و جامع برگزار مي­گردد تا داوطلبان بتوانند در هر يک از آزمون­هاي تسلّط، سطح مطالعات و ميزان آمادگي خود را در مقاطع زماني تعيين شده و با توجه به بودجه­بندي ارايه شده مورد سنجش و ارزشيابي قرار دهند و تا قبل از برگزاري آزمون اصلي (آزمون کارشناسي‌ارشد سال 96) نسبت به ارتقاي سطح علمي و رفع نقاط ضعف خود آگاهي يافته و اقدام نمايند.

شرکت تعاوني خدمات آموزشي با بررسي و ارزيابي آزمون­هاي تسلّط سال­هاي اخير، تغييراتي را در شيوه بودجه­بندي و کيفيت علمي و محتواي آزمون ايجاد نموده است که از نکات بارز آن مي­ توان به بهبود سطح کيفي سؤالات آزمون­ها، تغيير در تعداد آزمون­ها در جهت سازگاري و انطباق با نياز داوطلبان و افزايش کيفيت آزمون­ها و نهايتاً ارايه مشاوره از سوي متخصصان هر يک از رشته­هاي امتحاني آزمون­هاي تسلّط در زمينه­هاي برنامه ريزي مطالعاتي، منابع درسي و ... تا زمان برگزاري آزمون کارشناسي‌ارشد 96 و انتخاب رشته داوطلبان تا خرداد 1396 اشاره نمود. توضيحات بيشتر را درباره جزييات آزمون­هاي آمادگي تسلّط سال جاري ذيلاً مرور مي­کنيم:
الف) نحوه برگزاري آزمون­هاي آمادگي کارشناسي‌ارشد (تسلّط):
شرکت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌، آزمون‌هاي‌‌ آمادگي‌ تسلّط را براي‌ دانشجويان يا فارغ‌ التحصيلان‌ مقطع کارشناسي که‌ قصد شرکت‌ در آزمون‌ تحصيلات تکميلي (کارشناسي‌ارشد سراسري- آزاد) سال 1396 دارند برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاري‌ هر يک از آزمون‌هاي‌ آمادگي مرحله­ اي، جمع بندي و جامع تسلّط،کارنامه‌اي تحليلي‌ با اطلاعات‌ بسيار مفيد، جامع‌ و کامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارايه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهي‌ از وضعيت‌ علمي‌خود در دروس‌ امتحاني‌ مختلف و رتبه معادل در مقايسه با آزمون کارشناسي‌ارشد سال قبل، با آمادگي بهتري در آزمون‌ تحصيلات تکميلي  (کارشناسي‌ارشد) سال 96 حضور يابند.
جدول رشته­ هاي امتحاني آزمون­ هاي تسلّط
رديف
کد رشته امتحاني
عنوان رشته امتحاني
1
1126
مجموعه حقوق
2
1133
مجموعه روان­شناسي (1)
3
1142
مجموعه مديريت
4
1251
مجموعه مهندسي برق
5
1264
مجموعه مهندسي عمران
6
1267
مجموعه مهندسي مکانيک
7
1277
مجموعه مهندسي کامپيوتر
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاريخ‌‌ برگزاري‌ آزمون‌‌‌هاي آمادگي مرحله­ اي، جمع بندي و جامع تحصيلات تکميلي (کارشناسي‌ارشد):
آزمون‌‌هاي آمادگي مرحله­ اي و جامع تسلّط در 7 نوبت و در تاريخ‌هاي مشروح ذيل برگزار مي‌شود:
مراحل
تاريخ برگزاري
مهلت ثبت­ نام
بودجه بندي منابع درسي
آزمون مرحله 1 تسلّط
صبح روز جمعه مورخ 21/8/95
آزمون برگزار گرديد.
25 درصد اول
آزمون مرحله 2 تسلّط
صبح روز جمعه مورخ 19/9/95
آزمون برگزار گرديد.
25 درصد دوم
آزمون  مرحله 3 تسلّط
(جمع بندي)
صبح روز جمعه مورخ 17/10/95
آزمون برگزار گرديد.
50 درصد اول
آزمون مرحله 4 تسلّط
صبح روز جمعه مورخ 15/11/95
آزمون برگزار گرديد.
25 درصد سوم
آزمون مرحله 5 تسلّط
صبح روز جمعه مورخ 6/12/95
آزمون برگزار گرديد.
25 درصد چهارم
آزمون مرحله 6 تسلّط
(جمع ­بندي)
صبح روز جمعه مورخ 18/1/96
آزمون برگزار گرديد.
50 درصد دوم
آزمون جامع تسلّط
صبح روز جمعه مورخ 1/2/96
تا سه ­شنبه 29/1/96 تمديد شد.
100 درصد مطالب
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کارت ورود به جلسه آزمون، سه روز قبل از تاريخ برگزاري هر مرحله از آزمون، در سايت اينترنتي شرکت تعاوني خدمات آموزشي به آدرس:www.sanjeshserv.ir  قابل مشاهده و پرينت است.
ب) نحوه‌ ثبت‌نام:
داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در آزمون‌‌‌هاي آمادگي مرحله­ اي و جامع تسلّط مي­توانند با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و مراجعه به سايت شرکت به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت­نام اقدام و کد رهگيري دريافت نمايند.
به‌ داوطلباني‌ که‌ قصد ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌‌ آمادگي مرحله ­اي و جامع تسلّط دارند، به‌ لحاظ فشردگي‌ زمان‌ توصيه‌ مي‌شود که در اولين‌ فرصت‌ نسبت‌ به‌ ثبت­ نام اقدام در اين آزمون نموده‌ و ثبت‌نام‌ را به‌ روزهاي‌ آخر موکول‌ ننمايند.
 
تذکر مهم:
* هزينه ثبت ­نام آزمون­ها به صورت پلکاني تنظيم شده و با افزايش تعداد آزمون­ هاي انتخابي، هزينه سرانه هر آزمون کاهش مي­يابد؛ لذا به داوطلبان توصيه مي ­شود که براي بهره­مندي بهتر از نتايج آموزشي و درسي و همچنين برخورداري از تخفيفات منظور شده، در هر 6  نوبت آزمون به صورت يکجا ثبت­ نام نمايند.
مراحل ثبت نام:
1- پرداخت مبلغ ثبت نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و به صورت اينترنتي است).
2- ارسال الکترونيکي عکس 4×3 جديد (هنگام ثبت‌نام).
3- تکميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارايه شده است).
4- دريافت کدپي‌گيري 16 رقمي ثبت‌نام.
شرايط فايل عکس که بايد آن را ارسال کنيد
* فايل عکس بايد با فرمتJPEG(پسوندjpgياjpeg ) باشد.
* اندازه فايل عکس بايد بيشتر از 200 پيکسل عرض و 250 پيکسل ارتفاع و کمتر از 300 پيکسل عرض و 350 پيکسل ارتفاع باشد.
* فايل تصويري بايد واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه يا هر گونه لکه باشد.
* حاشيه هاي زايد اطراف عکس را در صورت وجود با نرم‌افزارهاي ويرايش تصوير حذف شده باشد.
* در صورتي که عکس شما داراي چرخش 90 يا 180 درجه باشد، بايد قبل از ارسال در نرم‌افزارهاي ويرايش تصوير، آن را اصلاح نماييد.
ج) ارايه مشاوره تخصصي و پشتيباني:
خدمات مشاوره تخصصي از سوي متخصصان هر يک از رشته­هاي امتحاني آزمون­هاي تسلّط، از طريق سايت اينترنتي شرکت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني:  www.sanjeshserv.ir و ورود به بخش "همگام سنجش" ارايه مي­گردد. داوطلبان عزيز مي ­توانند سؤالات خود را در زمينه­هاي مختلف، از جمله چگونگي برنامه ريزي و آمادگي براي مطالعه دروس، بهترين منابع درسي موجود براي مطالعه و ...، تا زمان برگزاري آزمون کارشناسي‌ارشد و مرحله انتخاب رشته اين آزمون در سال 96 مطرح نموده و اطلاعات و راهنمايي­هاي لازم را دريافت نمايند.
 قابل‌ توجه‌ کليه مؤسسات آموزشي آزاد:
مسؤولان‌ محترم‌ کليه مؤسسات آموزشي آزاد سراسر کشور مي­توانند براي‌ اطلاع‌ از شرايط ثبت­­نام‌ گروهي متقاضيان و داوطلبان خود و استفاده‌ از تسهيلات‌ ويژه،‌ با شماره‌ تلفن: 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.
داوطلبان براي کسب اطلاعات بيشتر مي­توانند با خط ويژه: 42966- 021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. 
آرزوي قلبي و هدف ما، موفقيت شما در آزمون سراسري ورود به دوره‌هاي تحصيلات تکميلي است.
 

شرکت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.