شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
اخبار:

مهلت ثبت‌نام غيرحضوري پذيرفته شدگان کارشناسي‌ارشد فراگير پيام‌نور مجدداً تمديد شد

۱۳۹۵/۱۲/۲۳

 معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه پيام‌نور در اطلاعيه‌اي زمان ثبت‌نام پذيرفته شدگان کارشناسي‌ارشد فراگير نوبت هفدهم اين دانشگاه را مجدداً تمديد کرد.

در متن اطلاعيه دانشگاه پيام‌نور آمده است: "پذيرفته شدگان فراگير کارشناسي‌ارشد نوبت هفدهم که تاکنون موفق به ثبت‌نام غير حضوري نشده‌اند، مي‌توانند تا پايان وقت اداري چهارشنبه 25 اسفند 95 با مراجعه به مراکز و واحدهاي آموزشي دانشگاه مجري برگزاري دوره‌هاي فراگير آماده ثبت‌نام نمايند."
پذيرفته شدگان لازم است تصوير (اسکن) مدارک خود از جمله "صفحه اول و سوم شناسنامه"، "پشت و روي کارت ملي"،" مدرک کارشناسي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي" ، " مدرک مشخص کننده نظام وظيفه (ويژه آقايان)" ، " تاييديه سهميه (ويژه استفاده کنندگان از سهميه ها)" را با حجم حداکثر 250 کيلوبايت تهيه و بارگذاري (آپلود) نمايند.
دانشجويان پس از ورود به سامانه گلستان با مطالعه صفحه اول آن مي‌توانند از شناسه کاربري و گذر واژه خود مطلع شده و سپس وارد سامانه گلستان شوند. همچنين اطلاعيه‌هاي ‌بعدي‌ از طريق ‌پورتال دانشگاه پيام‌نور ‌به آدرس:http://www.pnu.ac.irبه دانشجويان اعلام خواهد شد.

لازم به يادآوري است که پيش از اين، زمان ثبت‌نام غيرحضوري پذيرفته شدگان مقطع کارشناسي‌ارشد فراگير نوبت هفدهم تا جمعه 20 اسفند 95 تمديد شده بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.