شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
اخبار:

آغاز ثبت‌نام در نوزدهمين دوره جشنواره جوان خوارزمي

۱۳۹۵/۱۲/۲۳

 از سوي دبيرخانه جشنواره جوان خوارزمي سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران، آغاز ثبت‌نام و ارايه طرح در نوزدهمين جشنواره جوان خوارزمي از روز يکشنبه 15 اسفند تعيين شده است.

ثبت‌نام براي شرکت در نوزدهمين جشنواره جوان خوارزمي از روز يکشنبه 15 اسفندماه جاري آغاز شده است و تا پايان خردادماه سال آينده ادامه دارد. در اين دوره از جشنواره جوان خوارزمي، طرح‌هاي ارسالي در شانزده گروه تخصصي مورد ارزيابي و داوري قرار مي‌گيرند.
فناوري‌هاي شيميايي، مکانيک، برق و کامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، کشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشکي، محيط زيست، فناوري نانو، هوافضا، مهندسي نرم‌افزار و فناوري اطلاعات و مکاترونيک از جمله گروه‌هاي تخصصي اين دوره از جشنواره است.
محورهاي پژوهشي و فناوري در نظر گرفته شده براي اين جشنواره، شامل: طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي کاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، اختراع و نوآوري مي‌شود.

گفتني است که متقاضيان شرکت در نوزدهمين جشنواره جوان خوارزمي مي‌توانند از طريق پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره خوارزمي به آدرس: www.khwarizmi.ir مراجعه کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.