شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
اخبار:

26 تا 28 فروردين ۹۶: فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون کارشناسي‌ارشد پزشکي

۱۳۹۵/۱۲/۲۳

مهلت ثبت‌نام و امکان ويرايش مجدد براي داوطلبان آزمون کارشناسي‌ارشد رشته‌هاي گروه پزشکي سال ۹۶ در روزهاي ۲۶ تا ۲۸ فروردين ماه ۹۶ تعيين شد.
مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسي‌ارشد رشته هاي گروه پزشکي سال ۹۶ به پايان رسيده است و با توجه به درخواست داوطلبان، فرصت مجددي براي ثبت‌نام در اين آزمون در نظر گرفته شد.
داوطلباني که موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسي‌ارشد گروه پزشکي سال ۹۶ نشده يا هزينه ثبت‌نام را پرداخت کرده و ثبت‌نام نکرده‌اند، و همچنين افرادي که نياز به تصحيح و ويرايش اطلاعات خود دارند، مي‌توانند در روزهاي ۲۶ تا ۲۸ فروردين ماه ۹۶ نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون يا ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي اقدام کنند.
مرکز سنجش آموزش پزشکي اعلام کرده است بر اساس اعلام مراجع ذي‌ربط، دانش آموختگان مقطع کارشناسي رشته‌هاي علوم پايه شامل بيوشمي، فيزيک، شيمي، زيست شناسي، رياضي و آمار، مجاز به شرکت در آزمون کارشناسي‌ارشد رشته ارزيابي فناوري سلامت هستند و مي‌توانند در فرصت تعيين شده براي ثبت‌نام در اين آزمون ثبت‌نام کنند.

آزمون کارشناسي‌ارشد گروه پزشکي سال ۹۶ در تمام رشته‌ها به صورت يک مرحله‌اي (طي نوبت‌هاي صبح و عصر) در روزهاي ۲۲ و ۲۳ تيرماه ۹۶ در شهرهاي اراک، اردبيل، اروميه، اصفهان، اهواز، ايلام، بوشهر، بندرعباس، بيرجند، تبريز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساري، سمنان، سنندج، شيراز، شهرکرد، قزوين، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، ياسوج و يزد برگزار مي‌شود. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.