چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
اخبار:

بسته‌هاي زيارتي ارزان قيمت عتبات به دانشجويان ارايه مي‌شود

۱۳۹۶/۰۱/۲۸

 معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، با اشاره به بسته‌هاي زيارتي ارزان قيمت براي دانشجويان پسر، گفت: از اين دوره، بسته‌هاي زيارتي ارزان قيمت را عرضه خواهيم کرد.

محمد زارع گفت:  ثبت‌نام دوره هفدهم عتبات دانشگاهيان از خرداد ماه و همزمان با ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد و زمان دقيق آن را از طريق سايت لبيک و رسانه‌ها به اطلاع دانشگاهيان خواهيم رساند.
وي ادامه داد: در خصوص افزايش سهميه هم مشکلي نداريم و به هر ميزان تقاضا داشته باشيم درخواست سهميه خواهيم کرد که با مساعدت بعثه مقام معظم رهبري، سازمان حج و زيارت و شرکت شمسا و نظر ويژه آنان به قشر دانشگاهي، مشکلي در اين زمينه نداريم.
معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، با اعلام برنامه جديد ستاد در ايجاد بسته‌هاي زيارتي ارزان قيمت براي دانشجويان پسر، گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي جديد ستاد، از اين دوره بسته‌هاي زيارتي ارزان قيمت را راه‌اندازي خواهيم کرد.
وي ادامه داد: در اين طرح، اسکان زايران در حسينيه‌هاي نجف و کربلا خواهد بود. اين برنامه در ابتدا فقط براي کاروان دانشجويان پسر اجرا مي‌شود و در صورت موفقيت، از دوره‌هاي بعد باقي گروه‌هاي اعزامي نيز در قالب اين طرح قرار خواهند گرفت.
31 فروردين:
 آخرين مهلت ثبت‌نام در ششمين جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد
 مديرکل دفتر توسعه فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامي، از تمديد مهلت ثبت‌نام در ششمين جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامي و هشتمين جشنواره رويش بنياد ملي نخبگان تا 31 فروردين خبر داد.
دکتر داود ثمري گفت: ثبت‌نام براي شرکت در ششمين جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامي و هشتمين جشنواره رويش بنياد ملي نخبگان پهنه دماوند (تهران، البرز، سمنان، گلستان و مازندران) از 10 اسفند 95 آغاز شده و ابتدا قرار بود تا روز پنج‌شنبه 24 فروردين متقاضيان بتوانند در اين جشنواره شرکت‌ کنند، اما با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده و به دليل اينکه داوري‌ها به صورت آن‌لاين انجام مي‌شود، اين زمان تا 31 فروردين تمديد شده است و متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره تا پايان اين اين ماه، ثبت‌نام خود را نهايي کنند.
وي ادامه داد: اين جشنواره به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي و با همکاري بنياد ملي نخبگان از 13 تا 15 ارديبهشت 96 برگزار مي‌شود.
مديرکل دفتر توسعه فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامي افزود: 15 گروه علمي شامل: گروه‌هاي پزشکي و تجهيزات پزشکي، علوم دارويي، شيمي، نفت، گاز و پتروشيمي، مهندسي مواد و متالوژي، مهندسي پليمر، صنايع غذايي، الکترونيک و کنترل، هوافضا، مهندسي مکانيک، کشاورزي و منابع طبيعي، برق قدرت، مهندسي عمران، مخابرات و کامپيوتر و IT مهم‌ترين محورهاي اين جشنواره‌ها را شامل مي‌شوند.
دکتر ثمري گفت: همچنين در کنار اين جشنواره، چهار کارگاه آموزشي هم با عنوان‌هاي تجاري‌سازي و بازاريابي محصولات فناوري، آينده‌ پژوهي فناوري، آشنايي با راهکارهاي ثبت‌ پتنت بين‌المللي و مالکيت فکري برگزار مي‌شود.

علاقه‌مندان براي ثبت‌نام و کسب اطلاعات بيشتر درباره اين جشنواره‌ها مي‌توانند به وب‌گاه اطلاع‌رساني و ثبت‌نام جشنواره به نشاني: www.iauctb.bmn.ir يا به دبيرخانه جشنواره‌ها در دانشگاه آزاد اسلامي (واحد تهران مرکزي) مراجعه کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.