جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

تمديد مهلت اعلام و مشاهده سوابق تحصيلي دوره پيش‌دانشگاهي داوطلبان آزمون‌ سراسري‌ 96

۱۳۹۶/۰۴/۲۶

پيرو اطلاعيه مورخ 20/4/96 بدين‌ وسيله‌ به ‌اطلاع‌ کليه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده در آزمون‌ سراسري‌ سال 1396 که فارغ‌التحصيل دوره پيش‌دانشگاهي سال جاري (95 ـ 96) هستند مي‌رساند که به منظور مساعدت با آن دسته از داوطلباني که تا اين تاريخ (24/4/96) براي اعلام کد سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي خود اقدامي ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است که داوطلبان مذکور بتوانند تا تاريخ 27/4/96 به سايت اين سازمان مراجعه نمايند. دانش‌آموزان دوره پيش‌دانشگاهي سال جاري، لازم است که پس از دريافت کد سوابق تحصيلي دوره پيش‌دانشگاهي از سامانه جمع‌آوري اطلاعات و سوابق تحصيلي داوطلبان آزمون سراسري (مربوط به وزارت آموزش و پرورش) به نشاني: http://dipcode.medu.ir  و ثبت آن در سايت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به مشاهده سوابق تحصيلي خود اقدام نمايند.
داوطلبان، در صورت موجود نبودن کد سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي خود در سايت اين سازمان يا مشاهده اشکال در نمرات سوابقشان، بايد به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرک تحصيلي خود مراجعه نمايند. بديهي است که منحصراً مواردي که از طريق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا تاريخ 2/5/96 به اين سازمان واصل گردد، اعمال خواهد شد. همچنين عدم اعلام کد سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي از سوي داوطلبان ياد شده در سايت سازمان سنجش در اين بازه زماني، موجب عدم اعمال سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي در نمره کل نهايي آنان مي‌شود و اين زمان قابل تمديد نيست.
ضمناً آن دسته از داوطلباني که در دروس ترميمي سال سوم (ديپلم) نيز شرکت نموده‌اند، مي‌توانند با توجه به توضيحات فوق، براي مشاهده سوابق تحصيلي و نمرات خود اقدام نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.