شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
اخبار:

در سامانة عتبات: نتايج قرعه کشي هفدهمين دورة عتبات دانشگاهيان اعلام شد

۱۳۹۶/۰۴/۲۶

 قرعه کشي هفدهمين دورة عتبات دانشگاهيان انجام شد و نتايج قرعه کشي در سامانة عتبات در اعلام شده است.

قرعه کشي متقاضيان هفدهمين دورة عتبات دانشگاهيان به صورت اينترنتي انجام شده و نتايج آن در سامانه عتبات در سايت: www.labbayk.ir اعلام شده است.
متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به لينک مشاهدة نتايج قرعه کشي در سايت لبيک و با استفاده از کد ملي و شمارة شناسنامه خود، از نتايج قرعه کشي با خبر شده و وضعيت خود را مشاهده کنند.
کساني که به عنوان زاير اصلي يا ذخيره اعلام شده‌اند، بايد اقدام به نهايي کردن ثبت‌نام در سامانة عتبات کنند. بديهي است که نهايي نشدن ثبت‌نام تا تاريخ مذکور، به معناي انصراف است و زايران ذخيره جايگزين خواهند شد.
آن دسته از ثبت‌نام کنندگاني که نامشان به عنوان زاير اصلي يا ذخيره انتخاب نشده است، مي‌توانند در برنامه‌ها و مسابقات مختلف ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، بويژه مسابقات کانال تلگرامي لبيک که در اين ايام برگزار مي‌شود، شرکت کنند.
کانال تلگرامي لبيک به آدرس:  telegram.me/labbayk_irدرگاهي براي ارتباط دانشگاهيان علاقه‌مند عمره و عتبات دانشگاهيان با ستاد است که مسابقات مختلفي با جوايز سهمية عتبات و کمک هزينة سفرهاي زيارتي در آن برگزار مي‌شود. در اين کانال، آخرين اخبار و مطالب مرتبط با عمره و عتبات دانشگاهيان منتشر مي‌شود.
گفتني است که ثبت‌نام از متقاضيان تشرف به عتبات دانشگاهيان، از ۱۰ تيرماه در سايت لبيک آغاز شده بود و تا ۲۴ تير ماه ادامه داشت و در اين مدت بيش از ۹۶ هزار نفر از دانشگاهيان براي اعزام به عتبات در سايت لبيک ثبت‌نام کردند.

در هفدهمين دورة عتبات دانشگاهيان، که از ۱۵ مرداد آغاز مي‌شود و تا آبان ماه ادامه خواهد داشت، ۱۴ هزار نفر از دانشگاهيان سراسر کشور به عتبات اعزام خواهند شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.