دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
تا 22 شهريور ماه ادامه دارد:

ثبت‌نام مجدد پذيرش کارداني فني و حرفه‌اي دانشگاه جامع علمي ـ کاربردي 96

۱۳۹۶/۰۶/۲۰

با توجه به اعلام دانشگاه جامع علمي- کاربردي مبني بر تقاضاي برخي از مراکز و واحدهاي علمي- کاربردي براي فراهم نمودن امکان ثبت‌نام از داوطلباني که در پذيرش دوره کارداني فني و دوره کارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ـ کاربردي براي سال تحصيلي 96 - 97 (در بازه زماني 7/5/96 لغايت 28/5/96) موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، مقرر گرديد که مهلت مجددي به اين منظور تعيين شود. 
لذا به اطلاع کليه متقاضياني که در زمان فوق موفق به ثبت‌نام نگرديده‌اند مي‌رساند که مهلت ثبت‌نام مجدد براي پذيرش در دوره‌هاي مذکور، از روز يکشنبه مورخ 19/6/96 آغاز شده و در روز چهارشنبه مورخ 22/06/96 پايان مي‌پذيرد. کليه متقاضيان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما، مندرجات اطلاعيه مورخ 19/5/96 و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در اين پذيرش اقدام نمايند.
با توجه به اينکه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونيکي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني مذکور و پرداخت مبلغ 200.000 (دويست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمايند.
لازم به تاکيد است که مهلت تعيين شده، به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.