یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار:

رييس صندوق رفاه دانشجويان گفت: اعتبار 1ميليارد 400 ميليوني بنياد علوي براي حمايت دانشجويان بي‌بضاعت

۱۳۹۶/۰۸/۲۲

مشاور وزير و رييس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، از اعتبار يک ميليارد و 400 ميليوني بنياد علوي براي حمايت از دانشجويان کم بضاعت خبر داد و گفت:دانشگاه‌ها از اول تا بيستم هر ماه فرصت دارند براي دريافت اين وام اقدام کنند.
مهندس ذوالفقار يزدان مهر، در خصوص جزييات پرداخت وام بنياد علوي، گفت: بنياد علوي، طي تفاهم‌نامه‌اي که با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم منعقد کرده است، سالانه به منظور حمايت از دانشجويان کم بضاعت و مستعد، اعتباري را در قالب وام بنياد علوي در اختيار دانشگاه‌ها، بويژه دانشگاه‌هاي مناطق محروم، قرار مي‌دهد.

وي در ادامه افزود: در نيمسال اول سال تحصيلي جديد نيز بنياد علوي اعتباري بالغ بر يک ميليارد و 400 ميليون تومان براي 42 دانشگاه اختصاص داده و اعتبار مذکور به دانشگاه‌ها ابلاغ و روند ثبت‌نام نيز آغاز شده است.
 مهندس يزدان مهر اضافه کرد: وام مذکور به دانشجويان متاهل هر ترم ۸۰۰ هزار تومان و به دانشجويان مجرد هر ترم ۶۰۰ هزار تومان بنا به تشخيص دانشگاه‌ها پرداخت مي‌شود و دانشگاه‌هايي که اعتبار بنياد علوي به آنان ابلاغ شده است، هر ماه از اول تا بيستم ماه مي‌توانند نسبت به ثبت‌نام و ارسال ليست متقاضيان به صندوق رفاه اقدام نمايند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.