شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

پرينت کارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي دانشگاه صنعتي شريف در سال 1396

۱۳۹۶/۱۰/۱۸

بدين وسيله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون استخدامي عضو قراردادي دانشگاه صنعتي شريف در سال 1396مي‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ 22/10/96 منحصراً در شهر تهران برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد؛ لذا کليه داوطلبان، بايد قبل از بسته شدن درهاي ورودي، در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون
لينک مربوط به کارت و برگ راهنماي شرکت در اين آزمون از روز چهارشنبه مورخ 20/10/96 روي سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضيان مي‌توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت­نامي (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است که براي شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارايه آن الزامي است.
ب‌ - در خصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است که به شرح زير اقدام نمايند:
1- در صورت مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودي با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند بر اساس توضيحات ذيل کارت اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني که موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون خود نمي‌شوند، مي‌توانند در روز پنجشنبه مورخ 21/10/96 از ساعت8:30 الي12:00و14:00 الي17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس 4×3 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خيابان انقلاب اسلامي، ميدان فردوسي (به سمت ميدان انقلاب اسلامي)، بن بست شاهرود مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
2- چنانچه عکس الصاقي به کارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد، لازم است که شخص داوطلب، همراه با دو قطعه عکس و کارت ملي يا شناسنامه عکس‌دار، براي اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «1» فوق الذکر به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايند؛ در غير اين صورت، فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
3- چنانچه عکس روي کارت داوطلب، داراي اشکالاتي از جمله فاقد مهر و واضح نبودن عکس باشد، ضروري است که ضمن همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون، دو قطعه عکس 4×3 و کارت ملي يا شناسنامه عکس‌دار، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «1» فوق الذکر به نماينده اين سازمان در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايند و موضوع را پي‌گيري نموده تا مشکل برطرف گردد؛ در غير اين صورت، فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
4- چنانچه شماره داوطلبي، شما چه به صورت عددي يا به صورت حروف، ناخوانا باشد، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «1» فوق الذکر به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نماييد و موضوع را پي‌گيري نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج روي کارت شرکت در آزمون هر داوطلب، بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، که از سوي خود داوطلب تکميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون، از برگ راهنماي شرکت در آزمون، که روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار دارد، پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
ج- زمان و محل برگزاري آزمون
آزمون کليه داوطلبان صبح روز جمعه مورخ 22/10/96 برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم­ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد؛ لذا کليه داوطلبان، بايد قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند. ضمناً آدرس محل برگزاري آزمون، روي پرينت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گرديده است.
د - تذکرهاي‌ مهم‌
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامي است.
2- در ورودي ِحوزه­هاي امتحاني راس‌ ساعت‌ 08:00 (هشت) بسته خواهد شد؛ لذا داوطلبان لازم است که قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون، در حوزه امتحاني حاضر باشند.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون، بايد، علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکس‌دار، چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاک کن و يک سنجاق يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارايه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارايه مدارک امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب مي‌گردد و با داوطلبان متخلف، برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمون‌هاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.
5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي، از جمله کيف دستي، ساک دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي، به جلسه آزمون اکيداً خودداري نمايند. بديهي است که به همراه داشتن هر کدام از وسايل مندرج در اين بند، به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذي‌ربط بر اساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمون‌هاي سراسري رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه مي‌نمايد که داوطلبان در صورت لزوم مي‌توانند سؤال يا سؤالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج­شنبه 21/10/96 همه روزه در وقت اداري با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان يا شماره ‌تلفن 42163-021  در ميان بگذارند.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.