شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار:

از 24 بهمن ماه آغاز مي‌شود: ثبت‌نام آزمون دکتري تخصصي پزشکي

۱۳۹۶/۱۰/۱۸

ثبت‌نام آزمون دکتري تخصصي و دکتري پژوهشي سال ۹۷ گروه پزشکي از ۲۴ بهمن آغاز مي‌شود و داوطلبان تا چهارم اسفند فرصت دارند در اين آزمون ثبت‌نام کنند.
ثبت‌نام آزمون و ارسال مدارک (به صورت اينترنتي) آزمون دکتري تخصصي و دکتري پژوهشي سال ۹۷ گروه علوم پزشکي از ۲۴ بهمن آغاز مي‌شود و تا ۴ اسفند ۹۶ ادامه دارد.
لازم به يادآوري است که آزمون دکتري تخصصي و دکتري پژوهشي سال ۹۷ گروه پزشکي در روزهاي پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ ارديبهشت ماه سال ۹۷ برگزار مي‌شود.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي، با توجه به برگزاري آزمون در دو روز، شرايطي فراهم شده است که داوطلبان مي‌توانند (با توجه به مدرک تحصيلي مقطع قبل) حداکثر در دو مجموعه رشته که در دو روز متفاوت برگزار مي‌شود، ثبت‌نام کنند.
لازم به يادآوري است که رشته‌هاي امتحاني هر دو روز، بعداً اعلام خواهد شد.
گفتني است که متقاضيان دکتري پژوهشي (Ph.D by Research) گروه علوم پزشکي توجه داشته باشند که داشتن نمره زبان معتبر (نمره مشروط قابل قبول نيست) و حداقل دو مقاله تحقيقي منتشر شده در مجلات علمي- پژوهشي نمايه شده در نمايه نامه‌هاي Web of Science يا PubMed به عنوان نويسنده اول يا مسؤول، الزامي است.

ضمناً براي اين گروه از متقاضيان، در صورت نداشتن مدارک لازم، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نخواهد شد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.