شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار:

زايران دانشگاهي عتبات آموزش مجازي مي‌بينند

۱۳۹۶/۱۰/۱۸

رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، از آموزش مجازي ويژه زايران اصلي و ذخيره خبر داد و گفت: زايران دانشگاهي با قيام عاشورا و آداب و احکام زيارت، بيشتر آشنا مي‌شوند.
حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد رضا فقيهي گفت: به منظور آماده سازي معنوي و آشنايي بيشتر زايران با قيام عاشورا و آداب و احکام زيارت، اين ستاد اقدام به راه‌اندازي آموزش مجازي ويژه زايران اصلي و ذخيره کرده است.
وي گفت: زايران اصلي و ذخيره، پس از نهايي کردن ثبت‌نام در سايت لبيک، با مراجعه به پروفايل خود در سامانه جامع عتبات و ورود به سامانه آموزش مجازي، مي‌توانند در اين دوره‌ها شرکت کنند.
رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان افزود: متقاضيان شرکت در اين دوره‌ها بايد دو درس گفتاري پيرامون عاشورا و آداب و احکام زيارت را مطالعه و به سؤالات هر بخش پاسخ دهند. ضمناً برگزيدگان به قيد قرعه، کمک هزينه سفر به عتبات عاليات و هداياي نفيس دريافت خواهند کرد.
وي گفت: هر کدام از زايران به صورت جداگانه مي‌توانند وارد سامانه آموزش مجازي شده و در اين دوره‌ها شرکت کنند.

حجت الاسلام فقيهي گفت: زايران دانشگاهي تا دهم اسفندماه فرصت دارند در دوره‌هاي مذکور شرکت کرده و گواهينامه نهايي پايان دوره و مشخصات خود را دريافت و به آدرس: amoozesh@labbayk.ir ارسال کنند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.