سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي آزمون دوره‌هاي فراگير تحصيلات تکميلي (دانش‌پذيري) پيام‌نور بهمن96

۱۳۹۶/۱۱/۲۳

ضمن تبريک ايام‌ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، از داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي آزمون ورودي دوره‌هاي فراگير تحصيلات تکميلي (دانش‌پذيري کارشناسي‌ارشد) دانشگاه پيام‌نور بهمن ماه سال 1396 (نوبت هجدهم) اعلام گرديده است، دعوت مي‌نمايد که ضمن مراجعه به سايت اينترنتي دانشگاه پيام‌نور به نشاني: http://pnu.ac.ir به منظور آگاهي از نحوه ثبت‌نام در کد رشته قبولي، با توجه به موارد ذيل و همچنين مدارک اعلام شده، به مراکز مربوط مراجعه نمايند.
مدارک مورد نياز براي ثبت‌نام: 
1- اصل و تصوير کليه صفحات شناسنامه (دو برگ).
2- اصل و تصوير کارت ملي.
3- شش قطعه عکس 4×3 جديد تمام رخ با زمينه روشن و تهيه شده در سال‌جاري و پشت نويسي شده.
4- اصل و تصوير مدرک تحصيلي.
5- اصل مدرک کارشناسي (ليسانس) مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي که در آن معدل دوره کارشناسي قيد شده باشد.
تبصره 1: پذيرفته شدگاني که به دلايلي قادر به ارايه اصل مدرک کارشناسي (ليسانس) نيستند، لازم است که اصل گواهي دانش‌آموختگي تاييد شده از سوي دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ کارشناسي (ليسانس) را ارايه نمايند که در آن عبارت زير قيد شده باشد:
«اشتغال به تحصيل نامبرده، مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي يا شوراي عالي انقلاب فرهنگي است.»
تبصره2: بر اساس مصوبه شماره 368 مورخ 03/11/74 شوراي عالي انقلاب فرهنگي، طلاب و فضلاء حوزه علميه که بر اساس مدارک صادر شده مديريت حوزه علميه قم و مشهد، دوره سطح دو را با موفقيت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارک کارشناسي، مي‌توانند در رشته‌هاي علوم انساني اين دوره تحصيل نمايند.
6- مدرک مشخص کننده وضعيت نظام وظيفه (ويژه آقايان).
زمان انتشار کارنامه پذيرفته‌شدگان: 
در پايان لازم به توضيح است که کارنامه کليه داوطلبان شرکت کننده در اين آزمون، از تاريخ 18/11/96 روي سايت اين سازمان قابل مشاهده گرديده است؛ لذا داوطلبان پس از رؤيت کارنامه نتيجه خود، مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني: www.Sanjesh.org يا با شماره‌ تلفن‌هاي:‌ 42163 (کد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.