سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص:

تاريخ ثبت‌نام پذيرش در دوره‌هاي کارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي سال 1397

۱۳۹۶/۱۲/۱۴

بدين وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت‌نام و پذيرش در دوره‌هاي کارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي سال 1397 مي‌رساند که با توجه به مصوبه دهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 30/11/1396، پذيرش براي کليه رشته‌هاي دوره‌هاي مذکور در سال 1397 صرفاً براساس سوابق تحصيلي (معدل کل ديپلم) خواهد بود و با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالي، اين پذيرش منحصراً براي دانشگاه فني و حرفه‌اي صورت خواهد پذيرفت.
لذا با توجه به مراتب فوق، ثبت‌نام و انتخاب رشته براي دوره‌هاي مذکور، به صورت اينترنتي از روز يکشنبه مورخ 6/3/1397 آغاز خواهد شد و در روز شنبه مورخ 12/3/1397 پايان مي‌پذيرد. کليهمتقاضيان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيقدفترچه راهنما (که هم‌زمان با ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org قابل دسترسي است) وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع‌رساني اشاره شده مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته براي پذيرش در دوره‌هاي فوق اقدام نمايند.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند که با توجه به تغيير نظام آموزشي وزارت آموزش و پرورش براي تحصيلات متوسطه، نحوه پذيرش دانشجو در مقطع کارداني در سال 1398، در زمان مقرر اطلاع‌رساني خواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.