سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

ثبت‌نام پذيرش دوره‌هاي کارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي 97

۱۳۹۷/۰۲/۱۰

پيرو اطلاعيه مورخ 13/12/1396 بدين وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت‌نام و پذيرش در دوره‌هاي کارداني نظام جديد سال 1397 مي‌رساند که محدوديت پذيرش منحصراً براي دانشگاه فني و حرفه‌اي در دوره‌هاي مذکور براي سال 97 لغو مي‌شود و همانند سنوات قبل، ثبت‌نام و پذيرش، علاوه بر دانشگاه فني و حرفه‌اي، براي مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي نيز صورت خواهد پذيرفت.
لذا با توجه به مراتب فوق، ثبت‌نام و انتخاب رشته براي پذيرش در دوره‌هاي کارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غير انتفاعي سال 1397 به صورت اينترنتي از روز يکشنبه مورخ 06/03/97 آغاز مي‌شود و در روز شنبه مورخ 12/03/97 پايان مي‌پذيرد. کليهمتقاضيان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيقدفترچه راهنما (که همزمان با ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني:  www.sanjesh.orgقابل دسترسي خواهد بود) وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع‌رساني اشاره شده مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته براي پذيرش در دوره‌هاي فوق،که پذيرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصيلي صورت خواهد پذيرفت، اقدام نمايند.
با توجه به اينکه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارت‌هاي عضو شبکه بانکي شتاب، که پرداخت الکترونيکي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني مذکور و پرداخت مبلغ 000/220 (دويست و بيست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمايند. همچنين داوطلباني که علاقه‌مند به شرکت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است، که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 000/55 (پنجاه و پنج هزار) ريال ديگر نيز براي دوره‌هاي مذکور، براي اعلام علاقه‌مندي پرداخت نمايند.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند که با توجه به تغيير نظام آموزشي وزارت آموزش و پرورش براي تحصيلات دوره متوسطه، نحوه پذيرش دانشجو در مقطع کارداني در سال 1398، در زمان مقرر اطلاع رساني خواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.