سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

اصلاحات دفترچه راهنماي ثبت‌نام در پنجمين آزمون‌ استخدامي کشور سال 1397

۱۳۹۷/۰۲/۲۴

پيرو اطلاعيه‌هاي مورخ 17/02/97 و 18/02/97 و همچنين انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام پنجمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه‌هاي اجرايي کشور سال 1397، بدين‌وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت‌نام در آزمون مذکور مي‌رساند که با توجه به اعلام سازمان اداري و استخدامي کشور، اصلاحات جديد ذيل در دفترچه راهنماي ثبت‌نام اين آزمون صورت گرفته است؛ بنابراين، کليه متقاضيان‌، ضرورت دارد تا در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و همچنين مندرجات اين اطلاعيه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز، به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمايند. لازم به توضيح است که مهلت تعيين شده براي ثبت‌نام، به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.
-  اصلاحات جنس پذيرش در شغل محل‌هاي سازمان شيلات ايران و سازمان دامپزشکي کشور:
1-  جنس پذيرش در کدشغل محل‌هاي 10258 تا 10280 و همچنين کد شغل محل‌هاي10330 و 10331 مربوط به سازمان شيلات ايران در شغل کارشناس امور صيد و صيادي 1، از مرد و زن به صرفاً جنس مرد اصلاح مي‌گردد.
2- جنس پذيرش در کدشغل محل‌هاي 10239 و 10240 مربوط به سازمان دامپزشکي کشور در شغل کارشناس امور آموزشي (نظارت بر ذبح شرعي) از مرد و زن به صرفاً جنس مرد اصلاح مي‌گردد.

   روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.