پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
20 تير ماه:

‌ آخرين مهلت درج کد سوابق تحصيلي داوطلبان آزمون‌ سراسري‌ 97

۱۳۹۷/۰۴/۱۹

پيرو اطلاعيه مورخ 27/3/97 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ کليه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده در آزمون‌ سراسري‌ سال 1397 که دانش‌آموز دوره پيش‌دانشگاهي سال جاري بوده و در خرداد ماه سال 1397 موفق به اخذ مدرک پيش‌دانشگاهي شده‌اند مي‌رساند که لازم است از تاريخ 17/4/97 با مراجعه به سامانه جمع‌آوري اطلاعات و سوابق تحصيلي داوطلبان آزمون سراسري ورود به دانشگاه‌ها به نشاني: http://dipcode.medu.ir کد سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي خود را دريافت نموده و از همان تاريخ لغايت 20/4/97 به سايت اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.orgمراجعه ونسبت به درج کد سوابق تحصيلي که از سايت مذکور دريافت نموده‌اند، اقدام و سوابق تحصيلي خود را مشاهده نمايند.
داوطلبان، در صورت عدم وجود کد سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي خود در سايت اين سازمان يا مشاهده اشکال در نمرات سوابق تحصيلي خود، بايد به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرک تحصيلي مراجعه نمايند. بديهي است منحصراً مواردي که از طريق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا تاريخ 1/5/97 به اين سازمان واصل گردد اعمال خواهد شد.
عدم اعلام کد سوابق تحصيلي پيش‌دانشگاهي از سوي داوطلبان در سايت اين سازمان در بازه زماني فوق، موجب عدم اعمال سوابق تحصيلي در نمره کل نهايي آنان خواهد شد. لازم به تاکيد است که اين مهلت قابل تمديد نيست.
ضمناً آن دسته از داوطلباني که در دروس ترميمي سال سوم (ديپلم) نيز شرکت نموده‌اند، مي‌توانند با توجه به توضيحات فوق، براي مشاهده سوابق تحصيلي و نمرات خود اقدام نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.