دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

نام‌نويسي در سومين آزمون سنجش استاندارد مهارت‌هاي زبان فارسي (سامفا) 97

۱۳۹۷/۰۵/۰۱

بدين‌وسيله به اطلاع مي­رساند که سومين دوره نام‌نويسي براي شرکت در آزمون سنجش استاندارد مهارت‌هاي زبان فارسي (سامفا) از روز يکشنبه مورخ 14/5/97 آغاز مي‌شود و در روز يکشنبه مورخ 21/5/97 پايان مي‌پذيرد. لازم به تاکيد است که نام‌نويسي در اين آزمون، منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.
با توجه به اينکه پرداخت هزينه نام‌نويسي در اين آزمون، به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونيکي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني مذکور و پرداخت مبلغ 000/600 (ششصد هزار) ريال به عنوان وجه نام‌نويسي براي هر آزمون (عمومي يا آکادميک) و سپس نسبت به دريافت اطلاعات کارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمايند.
چنانچه داوطلبي متقاضي نام‌نويسي در هر دو آزمون (عمومي و آکادميک) ‌باشد، لازم است که مبلغ 000/600 (ششصد هزار) ريال ديگر نيز از همين طريق پرداخت کند و اطلاعات کارت اعتباري را دريافت دارد.
آزمون سنجش استاندارد مهارت‌هاي زبان فارسي (سامفا) در دو روز و در دو سطح عمومي و آکادميک، شامل بخش‌هاي شنيداري، خوانداري، نوشتاري و گفتاري بوده است و مهارت داوطلبان در اين بخش‌ها سنجيده خواهد شد.
آزمون مذکور در صبح و بعد از ظهر روزهاي پنجشنبه مورخ 15/6/97 و جمعه مورخ 16/6/97 برگزار خواهد شد.
ضمناً چهارمين آزمون سنجش استاندارد مهارت‌هاي زبان فارسي (سامفا) در  دي ماه97 برگزار مي­گردد و اطلاعات تکميلي آن متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.