دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص:

تمديد ثبت‌نام و انتخاب رشته، رشته‌هاي پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي کارشناسي ناپيوسته 97

۱۳۹۷/۰۵/۱۵

پيرو اطلاعيه مورخ 6/5/97 به اطلاع کليه متقاضيان ثبت‌نام و انتخاب رشته در رشته‌هاي داراي پذيرش منحصراًً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل کل دوره کارداني) دوره‌هاي‌ کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1397 مي‌رساند که ثبت‌نام براي شرکت در پذيرش دوره‌هاي مذکور، منحصراً به صورت اينترنتي تا تاريخ 17/5/97 تمديد مي‌گردد.
متقاضياني که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگرديده‌اند، لازم است که بر اساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط (موضوع اطلاعيه‌هاي مورخ 29/2/97 و 27/3/97 و همچنين اطلاعيه مورخ 6/5/97 مربوط به اصلاحات و اعلام رشته محل‌هاي جديد علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام) مندرج در سايت اين سازمان، نسبت به ثبت‌نام در اين پذيرش اقدام نمايند.
آن دسته از داوطلباني که قبلاً نسبت به ثبت‌نام در اين پذيرش اقدام نموده‌اند، در صورت تمايل، مي‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده، با توجه به اصلاحيه‌هاي فوق، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام، و، در صورت تمايل، اطلاعات مندرج در تقاضانامه خود را ويرايش نمايند.

   روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.