دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
اخبار:

تا 17 مرداد ادامه دارد: ثبت‌نام دوره بدون آزمون استعدادهاي درخشان کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد

۱۳۹۷/۰۵/۱۵

ثبت‌نام بدون آزمون استعدادهاي درخشان(غير پزشکي) کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي، از روز پنجشنبه مورخ 11/5/۹۷ آغاز شده است و تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
داوطلبان، با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونيکي مرکز سنجش و پذيرش به آدرس: www.azmoon.org  بعد از دريافت و مطالعه دفترچه راهنما، در صورت داشتن شرايط، با وارد کردن شماره دانشجويي مقطع کارشناسي و کد ملي به عنوان رمز عبور، مي‌توانند وارد سامانه شده و پس از واريز هزينه ثبت‌نام و تکميل اطلاعات مورد نياز، نسبت به انتخاب رشته/ محل‌هاي درخواستي، ثبت‌نهايي و دريافت کد رهگيري اقدام کنند.
به گزارش سازمان سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي، امکان بازيابي شماره دانشجويي داوطلبان از طريق شماره تماس: ۴۷۴۳ و انتخاب کليد شماره ۲، فراهم است.

تا 7 شهريور ادامه دارد:

ثبت‌نام آزمون‌هاي پيش‌کارورزي و علوم پايه

ثبت‌نام آزمون‌هاي پيش کارورزي و علوم پايه شهريور ۹۷ از روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه آغاز شده است و تا پايان وقت اداري چهارشنبه هفتم شهريور ماه ادامه دارد.

 

داوطلبان تحصيل کرده در خارج از کشور، که در مرکز خدمات آموزشي تشکيل پرونده داده‌اند، لازم است که قبل از ثبت‌نام از طريق سايت مرکز سنجش پزشکي به آدرس:  http://www.sanjeshp.ir/ مبلغ ۱۲۰ هزار تومان به صورت اينترنتي به عنوان هزينه ثبت‌نام پرداخت کنند و با در دست داشتن پرينت پرداخت هزينه و به همراه داشتن يک قطعه عکس و کارت ملي، به حوزه مرکز قطب برگزار کننده آزمون‌هاي جامع علوم پايه و پيش کارورزي، طي مهلت اعلام شده براي ثبت‌نام، مراجعه کنند.
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي، ثبت‌نام اين دسته از داوطلبان به صورت مشروط است و صدور کارت ورود به جلسه آزمون، منوط به تاييد مرکز خدمات آموزشي خواهد بود.
تاکيد مي‌شود که اين دسته از داوطلبان، قبل از واريز وجه ثبت‌نام، از مرکز قطب برگزار کننده آزمون در خصوص برگزاري آزمون براي داوطلبان خارج از کشور استعلام کنند.
همچنين داوطلبان تحصيل کرده در داخل کشور در مهلت تعيين شده مي‌توانند به دانشگاه محل تحصيل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون‌هاي جامع علوم پايه و پيش کارورزي ميان دوره مراجعه کرده يا با معرفي دانشگاه به نزديک‌ترين مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

لازم به يادآوري است که زمان برگزاري اين آزمون، روز پنج شنبه ۱۵ شهريور ماه است

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.