چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
اخبار:

از سوي صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران: فراخوان حمايت از رساله‌هاي دکتري منتشر شد

۱۳۹۷/۰۶/۱۸

صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمي ‌و فناوري رياست‌جمهوري، در راستاي استفاده حداکثري از ظرفيت‌هاي علمي داخل کشور، چهارمين فراخوان حمايت از رساله‌هاي دکتري را منتشر کرد.
صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، در چارچوب سياست‌هاي راهبردي پژوهش و فناوري نظام، کمک به هدايت رساله‌هاي دکتري به سمت نيازهاي اساسي پژوهشي و فناوري کشور، گسترش مرزهاي دانش و استفاده حداکثري از ظرفيت‌هاي بالقوّه کشور، از رساله‌هاي دکتري طبق آيين‌نامه منتشر شده حمايت مي‌کند.
بر اساس اين فراخوان، دانشجويان ورودي مهر ماه سال 1394 به بعد مي‌توانند در آن شرکت کنند. همچنين استادان راهنما تنها مجاز به ارسال يک طرح رساله دکتري هستند. ضمناً مهلت ارسال طرح‌ها از 15 شهريور ماه تا 15 آبان ماه 97 است.
متقاضيان دريافت اين حمايت مي‌توانند، پس از مطالعه دقيق آيين‌نامه، طرح‌هاي خود را در سامانه طرح‌هاي پژوهشي صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران ثبت کنند (پس از ورود به سامانه به بخش ارسال تقاضاي جديد مراجعه کرده و صرفاً رساله‌هاي دکتري را انتخاب کنند).

بر اساس اعلام روابط عمومي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، علاقه‌مندان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به وب‌سايت: http://www.insf.org  مراجعه کنند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.