شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
15 تا 27 آبان ماه:

تمديد ثبت‌نام و پذيرش رشته‌هاي مؤسسات غيرانتفاعي در آزمون کارشناسي ناپيوسـته (براساس سوابق تحصيلي)

۱۳۹۷/۰۸/۱۴

با توجه به درخواست مؤسسات آموزش عالي غير دولتي- غيرانتفاعي مبني بر عدم تکميل ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تحصيلي پذيرش با سوابق تحصيلي (معدل کل دوره کارداني) در آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1397، بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات فوق (اعم از داوطلباني که در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده يا ثبت‌نام ننموده‌اند) مي‌رساند که براي ثبت‌نام در رشته‌هاي تحصيلي مورد علاقه مي‌توانند به لينک جست و جوي عنوان مؤسسه و کد‌رشته‌محل‌هاي ذيل اين اطلاعيه در سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و از رشته‌هاي پذيرنده دانشجو در اين مرحله اطلاع حاصل نموده و با توجه به توضيحات ذيل و با همراه داشتن مدارک مندرج در اين اطلاعيه، از تاريخ 15/8/97  لغايت 27/8/97 به مؤسسه آموزش عالي محل پذيرش رشته تحصيلي مورد تقاضا مراجعه نمايند.
1- در اين مرحله، پذيرش دانشجو براي مؤسسات آموزش عالي غير دولتي ـ غير انتفاعي منحصراً در رشته‌هاي تحصيلي پذيرش براساس سوابق تحصيلي (معدل کل دوره کارداني) مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و اطلاعيه‌هاي آزمون مربوط صورت مي‌پذيرد.
2- کليه متقاضيان بايد حداکثر تا تاريخ 31/6/1397 داراي مدرک کارداني (فوق ديپلم) باشند. لازم است که کنترل اين مدارک با دقت نظر بالا صورت گيرد.
تبصره: در صورتي که تشکيل کلاس براي نيمسال­ دوم سال تحصيلي 97-98 از سوي مؤسسه ميسر باشد، ثبت‌نام از داوطلباني که تا تاريخ 30/11/1397 مدرک تحصيلي کارداني (فوق ديپلم) خود را اخذ مي‌نمايند، به صورت مشروط و با شروع تحصيل از بهمن‌ماه 1397 پس از ارايه مدرک مربوط، بلامانع است.
3- کليه داوطلبان بايد در زمان ثبت‌نام از طريق مؤسسه مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 000/270 (دويست و هفتاد هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الکترونيکي در سايت سازمان اقدام نمايند.
4- هر داوطلب مي‌تواند صرفاً متقاضي يک کد رشته‌محل در يک مؤسسه باشد. بديهي است که در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانک اطلاعات پذيرفته‌شدگان يکي از مؤسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف خواهد شد و هيچ‌گونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.
5- کليه متقاضيان «مرد» بايد در زمان ثبت‌نام و شرکت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
6- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مؤسسه‌اي که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان به ‌صورت مشروط خواهد بود.
7- داوطلباني که قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1397 (پذيرفته‌شدگان شهريور ماه سال 1397) قرار گرفته باشند، چنانچه در اين مرحله متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل بوده و در يکي از مؤسسات ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنها در شهريورماه لغو خواهد شد و حق بازگشت به رشته قبولي قبلي را ندارند.
مدارک مورد نياز:
1- اصل شناسنامه و يک برگ تصوير از تمام صفحات آن.
2- اصل کارت ملي و دو برگ تصوير پشت و روي آن.
3- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهيه شده درسال جاري.
4- مدرک‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه (براي برادران).
5- اصل حکم مرخصي سالانه براي کارمندان دولت يا موافقت رسمي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع.
6- اصل يا گواهي مدرک کارداني (فوق ديپلم).
7- اصل ‌حکم ‌استخدامي و يا گواهي کارمندان رسمي يا پيماني وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي.
8- تاييديه تسويه حساب با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري.
9- ثبت‌نام و ادامه تحصيل دارندگان مدرک معادل کارداني که داراي شرايط مندرج در دفترچه راهنماي اين آزمون باشند، بلامانع است.
ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني: www.sanjesh.org يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163 (کد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.