سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اخبار:

هشتمين دوره اعطاي تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران برگزارمي‌شود

۱۳۹۷/۰۸/۱۴

هشتمين دوره اعطاي تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران، از سوي سازمان جهاد دانشگاهي تهران و با هدف تقدير از گروه‌هاي دانشجويي و دانشجوياني که بر اساس مصاديق فداکاري در عرصه‌هاي خدمات امدادي و خيرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار مي‌شود.
 هشتمين دوره اعطاي «تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران» با هدف تقدير از گروه‌هاي دانشجويي و دانشجوياني که بر اساس مصاديق فداکاري در عرصه‌هاي خدمات امدادي و خيرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، از سوي سازمان جهاد دانشگاهي تهران برگزار مي‌شود.
بر همين اساس، مدير کل فرهنگي وزارت بهداشت، در نامه‌اي از کليه دانشگاه‌ها و دانشکده‌هاي علوم پزشکي سراسر کشور، اطلاع رساني مناسب در اين خصوص را خواستار شد.
در متن اين نامه آمده است: با عنايت به مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در برگزاري هشتمين دوره اعطاي تنديس ملي فداکاري دانشجويان ايران، خواهشمند است ترتيبي اتخاذ فرماييد تا اطلاع رساني مناسب در اين زمينه صورت پذيرد.
 متقاضيان بايد مدارک و مستندات مربوط را حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاري در سامانه ثبت نام اعطاي تنديس ملي فداکاري دانشجويان به آدرس:http://tandisefadakari.ir وارد کرده و از طريق همين آدرس، اخبار و اطلاعات تکميلي را دريافت کنند.

با توجه به اهميت ترويج فرهنگ ايثار و فداکاري و لزوم معرفي فعالان اين عرصه به عنوان الگوهاي دانشجويي، در صورتي که گروه‌ها يا دانشجوياني از آن دانشگاه، حايز شرايط  و مصاديق فداکاري باشند، معاونت دانشگاه مربوط مي‌تواند راساً نسبت به معرفي و ثبت‌نام آنها در اين سامانه اقدام کند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.