سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اخبار:

معاون آموزشي دانشگاه پيام‌نور خبر داد: انتخاب شهر محل امتحانات پايان ترم پيام‌نور از سوي دانشجويان

۱۳۹۷/۰۸/۱۴

معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه پيام‌نور گفت: دانشجويان دانشگاه پيام‌نور مي‌توانند شهر محل آزمون پايان ترم خود را تعيين کنند.
دکتر مرتضي محسني افزود: دانشگاه پيام‌نور، با توجه به گستردگي در مراکز و واحدهاي سراسر کشور، اين امکان را براي دانشجويان مقاطع کارشناسي و کارشناسي‌ارشد فراهم آورده است که در زمان امتحانات، در صورت عدم امکان حضور در شهر و دانشگاه محل تحصيل خود، نيز بتوانند به راحتي در ديگر حوزه‌هاي امتحاني اين دانشگاه در سراسر کشور حضور يابند.
وي يادآور شد: دانشگاه پيام‌نور، با رويکرد اجراي روش‌هاي نوين آموزشي، درصدد است تا فرايند تحصيل را با حفظ کيفيت آموزشي، به هر طريق ممکن براي دانشجويان تسهيل کند و شيوه برگزاري آزمون‌هاي متمرکز و امکان انتخاب محل آزمون، يکي از مهم‌ترين اقدامات اين دانشگاه در اين زمينه بوده است.

معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه پيام‌نور، اين ويژگي را در دانشگاه پيام‌نور منحصر به فرد دانست و گفت: دانشجويان اين دانشگاه مي‌توانند در پايان آبان‌ماه و در مهلتي که از سوي دانشگاه اعلام خواهد شد، ضمن مراجعه به سيستم گلستان به نشاني: reg.pnu.ac.ir، نسبت به تعيين محل آزمون پايان ترم خود اقدام کنند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.