شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
اخبار:

زمان ثبت‌نام آزمون کارشناسي‌ارشد رشته‌هاي علوم پزشکي ۹۸ اعلام شد

۱۳۹۷/۰۹/۱۲

بر اين اساس، ثبت‌نام در آزمون کارشناسي‌ارشد رشته‌هاي گروه پزشکي سال ۹۸ از ۳۰ بهمن ‌ماه‌ آغاز مي‌شود و تا ۱۰ اسفندماه ادامه مي‌يابد. اين آزمون روزهاي ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه سال ۹۸ برگزار مي‌شود.
بر اساس مصوبه شصت و هشتمين جلسه شوراي عالي برنامه‌ريزي علوم پزشکي در بهمن ماه سال گذشته، براي پذيرفته شدن در اين آزمون، کسب حداقل نمره ۱۰ از ۴۰، و حداقل ۲۵ درصد نمره در درس زبان انگليسي از آزمون سال ۹۸ و بعد از آن، الزامي است.
منابع اين آزمون در قالب اطلاعيه شماره ۲ در سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي قابل دسترس است و هر زمان که تغييري در اين منابع از طرف دبيرخانه‌هاي شوراي آموزش علوم پزشکي و داروسازي به اين مرکز اعلام شود، از طريق سايت آن اطلاع رساني خواهد شد.
ضمناً دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون کارشناسي‌ارشد رشته‌هاي علوم پزشکي، اواخر بهمن ماه از طريق سامانه اينترنتي مرکز سنجش آموزش پزشکي به نشاني: http://sanjeshp.ir قابل دسترسي خواهد بود.

گفتني است که اطلاعات تکميلي دربارة تمامي ضوابط و شرايط اين آزمون،‌ در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون کارشناسي‌ارشد رشته‌هاي علوم پزشکي اعلام خواهد شد

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.