سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اخبار: در دانشگاه پيام‌نور راه‌اندازي خواهد شد:

سامانه الکترونيکي معرفي استاد راهنما و مشاور به دانشجو

۱۳۹۷/۱۰/۱۷

معاون آموزشي دانشگاه پيام‌نور، از راه اندازي سامانه الکترونيکي معرفي استاد راهنما و مشاور به دانشجويان، خبر داد.
دکتر مرتضي محسني، در گردهمايي سالانه استادان گروه معارف دانشگاه‌هاي پيام‌نور سراسر کشور، گفت: با توجه به وسعت و پراکندگي مراکز اين دانشگاه، اين سامانه براي تسهيل دسترسي دانشجويان به استادان راه اندازي مي‌شود و از سال آينده در اختيار آنها قرار خواهد گرفت.
وي افزود: جهت‌گيري ما در حوزه آموزش، رعايت نظم و انضباط و ارتقاء هر روز کيفيت آموزشي، چه به لحاظ محتوا و چه به لحاظ فرايند است، و با توجه به گستردگي دانشگاه پيام‌نور، لزوم بهره‌گيري از شيوه‌هاي نوين مديريت، نظارت و کنترل، بسيار حياتي است.

معاون آموزشي دانشگاه پيام‌نور خاطرنشان کرد: يکي از راهکارها در اين جهت‌گيري، استفاده از شيوه‌هاي الکترونيکي فرايندهاي آموزشي است که به قوّت در دانشگاه پيام‌نور در حال انجام است و به منظور بهره‌گيري بهتر از توان اعضاي هيات علمي در تمام مراکز و واحدهاي اين دانشگاه در سراسر کشور و سهولت فرايند براي دانشجويان، سامانه الکترونيکي معرفي به استاد راهنما و مشاور را به منظور هدايت پايان‌نامه‌هاي دانشجويي راه اندازي مي‌کنيم؛ البته در ترم جاري، اين سامانه به صورت آزمايشي در يکي از مراکز پياده سازي شده و نتايجي مؤثري را نيز در پي داشته است. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.