سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
اخبار: رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان:

اهداي بسته فرهنگي به زايران عتبات دانشگاهي

۱۳۹۷/۱۰/۱۷

رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: بسته فرهنگي، ويژه زايران بيستمين دوره عتبات دانشگاهيان آماده شده است و به زايران کاروان‌هاي دانشگاهي اهدا مي‌شود.
حجت الاسلام سيد محمدرضا فقيهي گفت: بسته فرهنگي، ويژه زايران بيستمين دوره عتبات دانشگاهيان، آماده شده است و بين کاروان‌هاي دانشگاهي توزيع مي‌شود.
وي افزود: بسته‌هاي فرهنگي به زودي به دفاتر اين ستاد در سراسر کشور ارسال مي‌شود و در زمان تحويل مدارک، همايش‌هاي استاني يا کلاس‌هاي کارواني، تقديم زايران خواهد شد.
رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: از محتواي اين بسته آموزشي سؤالاتي طراحي و مسابقه کتابخواني آن نيز در سامانه جامع عتبات دانشگاهيان آغاز شده است.
وي ادامه داد: برنامه‌هاي فرهنگي متنوعي براي زايران دانشگاهي در نظر گرفته‌ايم که اهداي اين بسته، اولين برنامه فرهنگي پيش از سفر است.
حجت الاسلام فقيهي گفت: اين بسته آموزشي، شامل مجموعه هشت بهشت، به فرزندم، مفاتيح دانشجويي و دفترچه يادداشت است که به هر زاير دانشجو يک بسته تعلق قرار خواهد گرفت و به زوج‌هاي دانشجو، يک بسته و دو مفاتيح اهدا خواهد شد.
رييس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان تصريح کرد: در سراسر کشور، همايش‌هاي استاني يا کلاس‌هاي آموزشي با حضور زايران دانشگاهي برگزار خواهد شد که هدف از برگزاري آن، ذکر مسايل اجرايي، بايدها و نبايدهاي سفر عتبات و لزوم بهره‌برداري بيشتر از اين سفرمعنوي است.

وي افزود:از هفته آينده، همايش‌هاي استاني قبل از سفرعتبات دانشگاهيان آغاز مي‌شود که اولين همايش ۲۳ دي ماه به ميزباني استان اصفهان و با حضور زايران اين استان برگزار خواهد شد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.