پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
اخبار: مدير امور نخبگان وزارت بهداشت:

دوره MBA ويژه دانشجويان استعداد درخشان علوم پزشکي برگزار مي‌شود

۱۳۹۷/۱۱/۱۵

مدير امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت، از برگزاري دوره MBA ويژه دانشجويان استعداد درخشان علوم پزشکي خبر داد.
دکتر پروين پاسالار، از برگزاري موفق دوره‌هاي MBA ويژه دانشجويان استعدادهاي درخشان از سوي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با همکاري جهاد دانشگاهي خبر داد.
وي، با اشاره به برگزاري جلسه با مسؤولان استعداد درخشان و المپياد علمي دانشگاه‌هاي منطقه ۱۰ آمايشي کشور در بهمن ماه، افزود: در اين جلسه، که با حضور ۲۰ نفر از مسؤولان دفاتر استعدادهاي درخشان دانشگاه‌هاي منطقه ۱۰ آمايشي برگزار شد، اهم فعاليت‌هاي اين دفاتر مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
دکتر پاسالار، با اشاره به برگزاري موفق دو دوره MBA از سوي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با همکاري جهاد دانشگاهي، افزود: در همين راستا، براي بهره مندي دانشجويان استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکي تهران، دوازدهمين دوره MBA هم در حال برگزاري است.
وي از تشکيل باشگاه المپياد در دانشگاه علوم پزشکي تهران خبر داد و گفت: تورهاي فناوري و دوره‌هاي استارت آپ و بازديد از مراکز مهم دارويي کشور نيز از سوي دانشگاه علوم پزشکي ايران در دستور کار اين مرکز قرار دارد.
مدير امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت، به برگزاري مراسم «روز آکادمي» (ACADEMIC DAY) در دانشگاه علوم بهزيستي و توان‌بخشي و برقراري استارت آپ‌ها و همکاري با مرکز توسعه فناوري سلامت براي دانشجويان استعداد درخشان اشاره کرد.
وي خاطرنشان کرد: از اقدامات انجام شده در اين حوزه، مشوق‌هاي اعطايي دانشگاه تربيت مدرس براي دانشجويان زيرگروه پزشکي براي بهره‌مندي از امکانات وزارت علوم است.

دکتر پاسالار افزود: در اين زمينه، دانشگاه علوم پزشکي ارتش و دانشگاه علوم پزشکي بقيه ا... (عج) نيز براي دانشجويان المپيادي، که موفق به کسب رتبه برتر شوند، امتيازاتي را در نظر گرفته‌اند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.