پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
اخبار:

جزييات برگزاري جلسات دفاع دانشجويان دانشگاه آزاد اعلام شد

۱۳۹۷/۱۱/۱۵

جلسات دفاع دانشجويان کارشناسي‌ارشد و دکتري حرفه‌اي دانشگاه آزاد اسلامي، که تصويب پروپوزال آنها به دليل تعطيلي تابستاني دانشگاه در سال جاري به تعويق افتاده است، تا ۲۳ اسفند ماه برگزار مي‌شود.
دکتر بيژن رنجبر، قايم مقام رييس دانشگاه آزاد در امور آموزش عالي و سامان‌دهي پژوهش‌هاي تحصيلات تکميلي، دستورالعمل سامان‌دهي برگزاري جلسات دفاع در نيمسال اول سال تحصيلي ۹۸-۹۷ را به رؤساي واحدها و مراکز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي ابلاغ کرد.
بر اساس اين دستورالعمل، به منظور سامان‌دهي و مساعدت در برگزاري جلسات دفاع دانشجويان تحصيلات تکميلي، برگزاري جلسات دفاع دانشجويان کارشناسي‌ارشد و دکتري حرفه‌اي، که تصويب پروپوزال آنها به دليل تعطيلي تابستاني دانشگاه در سال جاري به تعويق افتاده و پروپوزال آنها در بازه زماني ۱۳ مردادماه تا ۳۱ شهريورماه تصويب شده است، مشروط به تاييد شوراي گروه آموزشي مربوط مبني بر برآورده شدن اهداف پروپوزال و داشتن کد پايان نامه، استثناياً تا ۲۳ اسفندماه بلامانع است.
بر اين اساس، نيمسال دوم ۹۸-۹۷ براي اين دسته از دانشجويان، بدون احتساب سنوات تحصيلي و عدم پرداخت شهريه خواهد بود.

در اين دستور العمل تاکيد شده که اين مهم، استثناياً براي نيمسال جاري و با نظارت دقيق معاونان پژوهش و فناوري يا معاونان علمي واحدهاي دانشگاهي قابل اجراست. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.