پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
اخبار:

دانشگاه پيام‌نور براي هيچ مؤسسه آموزشي مجوز صادر نکرده است

۱۳۹۷/۱۱/۱۵

مديرکل روابط عمومي دانشگاه پيام‌نور، با اشاره به فعاليت غيرقانوني برخي از مؤسسات آموزشي با استفاده از نام و اعتبار اين دانشگاه، ضمن هشدار به تمامي داوطلبان تحصيل در دانشگاه پيام‌نور، گفت: دانشگاه پيام‌نور، براي هيچ مؤسسه آموزشي مجوز فعاليت صادر نکرده و پذيرش در اين دانشگاه صرفاً از طريق سازمان سنجش آموزش کشور صورت مي‌گيرد.
دکتر اميرحسين بهروز اظهار داشت: متاسفانه برخي از مؤسسات از طريق تبليغات در جرايد و فضاي مجازي، مبادرت به جذب و ثبت‌نام غيرقانوني از علاقه‌مندان به تحصيل در دانشگاه پيام‌نور کرده و ضمن عقد قرارداد با متقاضيان، اقدام به اخذ مبلغ قابل توجه تحت عناوين تاييد قرارداد و کارمزد تنظيم آن، ارايه نمونه سؤال، تشکيل کلاس‌هاي آموزشي حضوري و تهيه کتب مورد نياز دانشجو مي‌کنند.
وي تاکيد کرد: دانشگاه پيام‌نور، براي هيچ يک از مؤسسات آموزشي مجوزي را براي ثبت‌نام داوطلبان يا ادامه تحصيل آنها صادر نکرده است و بارها اعلام نموده که فعاليت همه مؤسسات آموزشي، که با استفاده از نام و اعتبار اين دانشگاه فعاليت و تبليغ مي‌کنند، غير قانوني است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام‌نور، دکتر بهروز اظهار داشت: جزييات نحوه پذيرش در دانشگاه پيام‌نور، صرفاً از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjesh.org و پرتال دانشگاه پيام‌نور به نشاني: www.pnu.ac.ir  اعلام مي‌شود و دانشگاه پيام‌نور با هيچ مؤسسه‌اي در اين زمينه همکاري ندارد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.