پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
اخبار: 30 بهمن ماه:

آخرين مهلت ارسال آثار به جشنواره «چهل سال با انقلاب اسلامي در پايان‌نامه‌هاي دانشجويي»

۱۳۹۷/۱۱/۱۵

جشنواره علمي فرهنگي پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي دانشجويي با عنوان «چهل سال با انقلاب اسلامي در پايان‌نامه‌هاي دانشجويي» در دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.
جشنواره علمي فرهنگي پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي دانشجويي با عنوان «چهل سال با انقلاب اسلامي در پايان‌نامه‌هاي دانشجويي» با هدف تقدير از پايان‌نامه‌هاي برتر با موضوع انقلاب اسلامي، از سوي معاونت فرهنگي سازمان جهاد دانشگاهي و معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.
ريشه‌هاي انقلاب اسلامي، تحولات انقلاب اسلامي در حوزه‌هاي سياسي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، امنيتي نظامي و ... دستاوردهاي انقلاب اسلامي، بحران‌ها چالش‌ها و فرصت‌هاي فراروي انقلاب اسلامي و بازتاب انقلاب اسلامي در سطوح منطقه‌اي و جهاني، از محورهاي اين جشنواره هستند.
لازم به يادآوري است که پايان‌نامه‌هاي ارسالي بايد در فاصله سال ۱۳۵۷ تا پايان دي ۱۳۹۷ باشد. ضمناً آثار دريافت ‌شده بازگردانده نخواهند شد و شرکت در اين فراخوان، براي تمامي فارغ‌التحصيلان مقاطع کارشناسي‌ارشد و دکتري دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي کشور، آزاد است.

گفتني است که آخرين مهلت ارسال آثار به اين جشنواره ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ است. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.