شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

تاريخ‌ و نحوه‌ پرينت کارت‌ صد و سي وششمين دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2019)

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون زبان انگليسي پيشرفته مي‌رساند:
1- صد و سي­ و ششمين دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 23/12/97 در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و کارت شرکت در اين آزمون، از روز سه‌شنبه 21/12/97 روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌‌خانوادگي، سال تولد و شماره ملي نسبت به پرينت آن اقدام نمايند. بديهي استکه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون بايد، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملي يا اصل گذرنامه خود را ارايه نمايد. آدرس محل برگزاري آزمون، روي کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گرديده است.
توضيح: چنانچه داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون هر گونه اشکالي در کارت ورودي خود مشاهده نمودند، مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 22/12/97 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعد از ظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس به نماينده اين سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
تذکر مهم: داوطلباني که شماره پرونده و کد پي‌گيري ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اند، براي دريافت شماره پرونده با مراجعه به سايت سازمان سنجش و ورود به سيستم پاسخگويي اقدام نمايند و به هيچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمايند.
2- آدرس باجه رفع نقص کارت:
- دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره: تهران: خيابان انقلاب، ميدان فردوسي، کوچه شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
ضمناً به اطلاع مي‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگويي به سؤالات در اين باره، تا تاريخ 22/12/97 در وقت اداري آماده پاسخگويي به سؤالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامي به منظور پاسخگويي به سؤالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه يا با شماره تلفن: 42163- 021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوري خودداري نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.