شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
اطلاعيه شرکت تعاوني خدمات آموزشي درباره:

آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ يازدهــم ويژه دانش آموزان پايه يازدهم (سال دوم دوره دوم متوسطه)

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ يازدهــم در دو نوبت و در ماه­هاي فروردين و ارديبهشت برگزار خواهد شد. هدف اين آزمون‌ها، آشنايي کامل دانش‌آموزان با پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي همسو و مرتبط با سؤالات امتحانات خرداد 1398 است.
˜ نحوۀ زمان‌بندي آزمون‌ها به شرح جدول زير است:
 
آزمون‌هاي آزمايشي جامع
مهلت ثبت‌نام اينترنتي
تاريخ برگزاري آزمون
جامع نوبت اول (پايه)
 مهلت ثبتنام به پايان رسيد.
روز جمعه مورخ30/01/98
جامع نوبت دوم
تا روز سه‌شنبه مورخ03/02/98
روز جمعه مورخ20/02/98
 
 
 
 
 
˜ زمان و نحوه توزيع اينترنتي کارت ورود به جلسه و کارنامه:
کارت ورود به جلسه براي کليه دانش‌آموزان سراسر کشور، از روز سه‌شنبه قبل از هر آزمون منحصراً از طريق سايت اينترنتي شرکت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني: www.sanjeshserv.ir توزيع مي‌گردد و دانش‌آموزان با مراجعه به سايت اينترنتي فوق‌الذکر نسبت به پرينت کارت ورود به جلسه خود اقدام مي‌نمايند.
کارنامه نتايج هر نوبت از آزمون‌‌ها در بعد از ظهر همان روز برگزاري هر آزمون از طريق سايت اينترنتي شرکت به نشاني: www.sanjeshserv.ir  منتشر مي‌گردد. ضمناً به اطلاع دانش‌آموزان مي‌رساند که محاسبه نمره کل آزمون‌هاي آزمايشي، بر اساس آخرين مصوبات و ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد. همچنين نمره آزمون دروس عمومي و اختصاصي، همانند آزمون سراسري و بر اساس نمره آزمون عمومي (با توجه به ضرايب) به‌علاوه سه برابر نمره آزمون اختصاصي (با توجه به ضرايب) تقسيم‌ بر مجموع کل ضرايب محاسبه مي‌شود، که اين امر مي‌تواند تجربه مناسبي براي دانش‌آموز در ارتباط با شرکت در آزمون سراسري سال بعد باشد.
 جدول شهريه آزمون‌ها (مبالغ به ريال):
مراحل
وجه ثبت‌نام
 
 
1 نوبت آزمون جامع
000/400
 
 
 
 
 
 نحوه ثبت‌نام:
پرداخت اينترنتي: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در اين آزمون‌ها در سراسر کشور مي‌توانند با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و مراجعه به سايت شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها اقدام و کد پي‌گيري دريافت نمايند.
نکته مهم:
لازم به ذکر است که خريد اينترنتي کارت اعتباري ثبت‌نام، نشان‌دهنده ثبت‌نام نهايي دانش‌آموز نبوده و لازم است که داوطلب، بعد از خريد کارت اعتباري (دريافت شماره پرونده و شماره رمز) به لينک ثبت‌نام مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را نهايي و شماره پرونده و کد پي‌گيري 16 رقمي دريافت نمايد.
دانش‌آموزان گرامي، پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام، در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص شرايط و ضوابط ثبت‌نام، مي‌توانند با خط ويژه 42966-021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. ساعات تماس: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00
 
ثبت‌نام گروهي از طريق مدارس:
دبيرستان‌هايي که مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به‌صورت يکجا از دانش آموزان خود ثبت‌نام به عمل ‌آورند، بعد از مطالعه دقيق دستورالعمل ثبت‌نام دبيرستان‌ها و مراکز آموزشي همکار، در صورت داشتن هرگونه سؤال، مي‌توانند در ساعات: صبح8:30  الي 12:30و عصر 13:30 الي 16:00  با شماره تلفن‌هاي: 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.
نکته مهم: وجوهي که به اشتباه به حساب اين شرکت واريز مي‌گردد، منحصراً پس از طي مراحل اداري مربوطه قابل استرداد است؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اينترنتي و انتخاب تعداد آزمون‌ها دقت لازم را به‌عمل آورند.
ثبت‌نام حضوري:
ثبت‌نام براي کليه داوطلبان سراسر کشور از طريق سايت اينترنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امکان‌پذير است و دفتر مرکزي شرکت به نشاني: تهران، پل کريم‌خان زند، خيابان ميرزاي شيرازي، خيابان شهيد نژادکي، روبروي کلانتري سنايي، پلاک 30، تلفن: 88321455 نيز آماده ثبت‌نام از مراجعان در ساعات اداري است.
˜راهنماي نحوه ثبت‌نام اينترنتي 
مراحل ثبت‌نام:
گام اول: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و به‌صورت اينترنتي است).
گام دوم: تکميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارايه‌ شده است: لينک ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجش ثبت‌نام جديد).
گام سوم: دريافت کد پي‌گيري 16 رقمي ثبت‌نام.

 شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.