شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
اطلاعيه شرکت تعاوني خدمات آموزشي درباره:

آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دهم ويژه دانش آموزان پايه دهم (سال اول دورۀ دوم متوسطه) 98-97

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

با تغيير نظام آموزشي از «پنج ـ سه ـ چهار» به «شش ـ سه ـ سه»، شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور بر آن شده است که آزمون‌هاي آزمايشي استاندارد را براي دانش‌آموزان تمامي پايه‌هاي سال اول دوره دوم متوسطه (پايه دهم) برگزار نمايد.
آزمون‌هاي جامع در دو نوبت و در ماه‌هاي فروردين و ارديبهشت برگزار خواهند شد. هدف اين آزمون‌ها، آشنايي کامل دانش‌آموزان با پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي همسو و مرتبط با سؤالات امتحانات خرداد 1398 و به‌نوعي، مقدمۀ آمادگي براي کنکور سراسري سال 1399 است.
آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دهم، فقط در رشته‌هاي تحصيلي «رياضي ـ فيزيک»، «علوم تجربي» و «ادبيات و علوم انساني» برگزار مي‌شود و زمان‌بندي آزمون‌ها به ترتيبي برنامه‌ريزي‌شده است تا شرکت‌کنندگان را براي امتحانات هر نيمسال آماده نمايد.
نحوۀ زمان‌بندي آزمون‌ها به شرح جدول زير است:
آزمون­‌هاي آزمايشي جامع
تاريخ برگزاري آزمون
مهلت ثبت­‌نام اينترنتي
جامع نوبت اول (پايه)
روز جمعه مورخ 30/01/98
مهلت ثبتنام به پايان رسيد.
جامع نوبت دوم
روز جمعه مورخ 20/02/98
تا روز سه­ شنبه مورخ 03/02/98
زمان و نحوه توزيع اينترنتي کارت ورود به جلسه و کارنامه:
کارت ورود به جلسه براي کليه داوطلبان سراسر کشور از روز سه‌شنبه قبل از هر آزمون منحصراً از طريق سايت اينترنتي شرکت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني: www.sanjeshserv.ir توزيع مي‌گردد و داوطلبان با مراجعه به سايت اينترنتي فوق‌الذکر نسبت به پرينت کارت ورود به جلسه خود اقدام مي‌نمايند.
 کارنامه نتايج هر نوبت ازآزمون‌ها در بعدازظهر روز برگزاري هر آزمون از طريق سايت اينترنتي شرکت به نشاني:www.sanjeshserv.ir منتشر مي‌گردد.
جدول شهريه آزمون‌ها (مبالغ به ريال):
مراحل
وجه ثبت‌نام
 
 
1 نوبت آزمون جامع
000/400
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
نحوه ثبت‌نام:
پرداخت اينترنتي: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در اين آزمون‌ها در سراسر کشور مي‌توانند با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و مراجعه به سايت شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها اقدام و کد رهگيري دريافت نمايند.
نکته مهم:
لازم به ذکر است که خريد اينترنتي کارت اعتباري ثبت‌نام، نشان‌دهنده ثبت‌نام نهايي دانش‌آموز نبوده و لازم است که داوطلب، بعد از خريد کارت اعتباري (دريافت شماره پرونده و شماره رمز) به لينک ثبت‌نام مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را نهايي و شماره پرونده و کد پي‌گيري 16 رقمي دريافت نمايد.
دانش‌آموزان گرامي، پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام، در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص شرايط و ضوابط ثبت‌نام، مي‌توانند با خط ويژه 42966-021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. ساعات تماس: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00
ثبت‌نام گروهي از طريق مدارس:دبيرستان‌هايي که مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به‌صورت يکجا از دانش آموزان خود ثبت‌نام به عمل‌آورند، بعد از مطالعه دقيق دستورالعمل ثبت‌نام دبيرستان‌ها و مراکز آموزشي همکار، مي‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال، مي‌توانند در ساعات: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00 با شماره تلفن‌هاي 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.
نکته مهم: وجوهي که به اشتباه به حساب اين شرکت واريز مي‌گردد، منحصراً پس از طي مراحل اداري مربوطه قابل استرداد است؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اينترنتي و انتخاب تعداد آزمون‌ها دقت لازم را به‌عمل آورند.
ثبت‌نام حضوري: ثبت‌نام براي کليه داوطلبان سراسر کشور از طريق سايت اينترنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امکان‌پذير است و دفتر مرکزي شرکت به نشاني: تهران، پل کريم‌خان زند، خيابان ميرزاي شيرازي، خيابان شهيد نژادکي، روبروي کلانتري 105 سنايي، پلاک 30، تلفن: 88321455 نيز آماده ثبت‌نام از مراجعان در ساعات اداري است.
راهنماي نحوه ثبت‌نام اينترنتي
مراحل ثبت‌نام:
گام اول: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و به‌صورت اينترنتي است).
گام دوم: تکميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارايه‌ شده است: لينک ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجش ثبت‌نام جديد).
گام سوم: دريافت کد پي‌گيري 16 رقمي ثبت‌نام.

 شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.