پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
اخبار: معاون آموزش دانشگاه پيام‌نور اعلام کرد:

زمان و نحوة ثبت‌نام بيست و هشتمين آزمون زبان دکتري تخصصي پيام‌نور

۱۳۹۸/۰۱/۲۶

معاون آموزشي دانشگاه پيام‌نور، از زمان و نحوة ثبت‌نام بيست و هشتمين دوره آزمون زبان دکتري تخصصي اين دانشگاه خبر داد و گفت: اين آزمون، 8 ارديبهشت ماه ۹۸ به صورت الکترونيکي برگزار مي شود.
دکتر مرتضي محسني اعلام کرد: بيست و هشتمين دوره آزمون زبان دکتري تخصصي (ETPNU) دانشگاه پيام‌نور، روز 8 ارديبهشت ماه ۹۸ به صورت الکترونيکي در مراکز: اصفهان، تبريز، تهران جنوب، شيراز، کرمان و مشهد برگزار مي‌شود.
وي افزود: متقاضيان شرکت در اين آزمون، تا روز ۳۱ فروردين ماه فرصت دارند به صورت الکترونيکي و از طريق پرتال دانشگاه پيام‌نور ـ مرکز سنجش و آزمون: http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home براي ثبت‌نام در آن اقدام کنند.
معاون آموزشي دانشگاه پيام‌نور، با عنوان اينکه آزمون اين دوره، روز ۸ ارديبهشت ماه سال جاري برگزار مي‌شود، زمان دريافت کارت آزمون را از ۳ تا ۸ ارديبهشت ماه اعلام کرد.
دکتر محسني خاطرنشان کرد: هزينه ثبت‌نام در اين آزمون، بايد به صورت الکترونيکي در هنگام ثبت‌نام و از طريق سايت اين دانشگاه پرداخت شود و داوطلبان دقت داشته باشند که به هيچ وجه مبلغ ثبت‌نام را به صورت دستي و از طريق شعب بانک‌ها پرداخت نکنند.

بر اساس اين گزارش، متقاضيان به منظور کسب اطلاعات بيشتر يا رفع مشکلات احتمالي مي‌توانند با شماره تلفن: ۲۲۴۵۸۲۹۷-021 تماس حاصل کنند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.