شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
اخبار: 22 و 23 ارديبهشت ماه:

مهلت جديد ثبت‌نام آزمون دکتري تخصصي پزشکي

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي گفت: مهلت جديد ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات آزمون دکتري تخصصي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي سال ۹۸ از ۲۲ ارديبهشت آغاز مي‌شود.
دکتر آبتين حيدرزاده افزود: با توجه به تغيير زمان آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) و دکتري پژوهشي رشته‌هاي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي سال ۹۸، مهلت ويرايش و ثبت‌نام مجدد در اين آزمون، در ارديبهشت ماه در نظر گرفته شد.
وي افزود: زمان آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) و دکتري پژوهشي رشته‌هاي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي سال ۹۸ به منظور کمک به متقاضيان شرکت در آزمون دکتري تخصصي ساکن در مناطق درگير با سيل اخير، از ۱۲ و ۱۳ ارديبهشت به ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه سال جاري تغيير کرد.
رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي يادآور شد: از همين رو، آزمون کتبي تمامي رشته‌هايي که روز پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۸ برگزار مي‌شد، به روز پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸، و آزمون کتبي رشته‌هايي که روز جمعه ۱۳ ارديبهشت برگزار مي‌شد، نيز به روز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ منتقل شد.
وي خاطرنشان کرد: مهلت جديدي براي ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات داوطلبان آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) و دکتري پژوهشي رشته‌هاي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي در نظر گرفته شده است و داوطلبان از روز يکشنبه ۲۲ ارديبهشت تا پايان وقت اداري روز دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۹۸ مي‌توانند در اين آزمون ثبت‌نام کرده يا اطلاعات خود را ويرايش کنند.

دکتر حيدرزاده تاکيد کرد: همچنين داوطلباني که تاکنون موفق به اخذ مدرک زبان معتبر نشده‌اند، نيز مي‌توانند در دوره ۵۲ آزمون زبان انگليسي وزارت بهداشت (MHLE) که در روز پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۸ برگزار مي‌شود، شرکت کنند و نمره لازم را کسب کنند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.