دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص:

اصلاحات و اعلام رشته محل‌هاي جديد براساس سوابق تحصيلي برخي از مؤسسات سراسري مهر 98

۱۳۹۸/۰۳/۰۷

پيرو اطلاعيه مورخ 19/12/97 و انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي در مرحله پذيرش سراسري براي مهر ماه سال 1398 در تاريخ 17/11/98، بدين وسيله اصلاحات و کدرشته محل‌هاي جديد، علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مربوط، به شرح جداول ذيل اعلام مي‌گردد.
آن دسته از داوطلباني که قبلاً ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را تکميل و کدرهگيري دريافت نموده‌اند، مي‌توانند، در صورت تمايل، نسبت به ويرايش کدرشته محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند.
لازم به توضيح است با توجه به اينکه تقاضاي برخي از مؤسسات آموزش عالي براي اعلام رشته‌هاي جديد، از سوي دفتر گسترش آموزش عالي در دست بررسي است، لذا جداول کدرشته محل‌هاي جديد آن مؤسسات به عنوان اصلاحات سري دوم، همزمان با شروع انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال 1398 (رشته‌هاي با آزمون)، در دهه سوم مرداد ماه منتشر خواهد شد، و داوطلبان مي‌توانند با مشاهده آن رشته‌محل‌ها، در صورت تمايل، نسبت به ويرايش مجدد رشته‌هاي انتخابي خود در آن مقطع زماني اقدام نمايند.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

براي ديدن جداول اين آزمون به نسخه pdf مراجعه شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.