سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اخبار: از 20 مهر آغاز مي‌شود:

ثبت‌نام دانشجوي نمونه دانشگاه پيام‌نور

۱۳۹۸/۰۷/۰۸

مدير کل امور دانشجويان دانشگاه پيام‌نور، از آغاز ثبت‌نام بيست و هشتمين جشنواره سراسري دانشجوي نمونه کشوري از ۲۰ مهر لغايت ۴ آبان ماه سال جاري خبر داد.
دکتر مجيد صفاري‌نيا گفت: جشنواره دانشجوي نمونه، با هدف الگوسازي از دانشجويان نمونه، ترويج فرهنگ علم‌آموزي و پژوهش‌گري، ارتقاء انگيزه فعاليت‌هاي علمي و فرهنگي در دانشجويان، تشويق دانشجويان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصيتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگي و اخلاقي و هدايت دانشجويان برتر به سوي توليد محصولات متنوع علمي پژوهشي (مقالات، تاليف کتب، طرح‌هاي پژوهشي و ...) برگزار مي‌شود.
وي  تاکيد کرد: با توجه به پتانسيل بسيار خوب دانشجويان دانشگاه پيام‌نور در حوزه هاي آموزشي، پژوهشي، فناوري، فرهنگي و ورزشي، از مسؤولان مراکز و واحدها درخواست مي‌شود که در خصوص اجراي درخور اين جشنواره در سطح مراکز و واحدها، اطلاع رساني به موقع و مناسب انجام شود.
مدير کل امور دانشجويان دانشگاه پيام‌نور تصريح کرد: دانشجوياني که در مقطع کارشناسي داراي معدل ۱۶، و در مقاطع کارشناسي‌ارشد و دکتري داراي معدل ۱۷ هستند، از ۲۰ مهر لغايت ۴ آبان ماه سال جاري مي‌توانند با مراجعه به سايت: http://portal.saorg.ir براي ثبت‌نام در اين جشنواره اقدام کنند.
دکتر مجيد صفاري‌نيا افزود: داوري اين جشنواره در آذر ماه انجام مي‌شود و مراسم تقدير از برگزيدگان جشنواره دانشجوي نمونه نيز با حضور رييس جمهور، در نيمه اول بهمن ماه سال جاري برگزار خواهد شد.

لازم به يادآوري است که دانشجويان دانشگاه پيام‌نور براي کسب اطلاعات بيشتر، با شماره: ۲۲۴۸۵۲۹۹ تماس حاصل کنند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.