شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
اخبار: از سوي سازمان امور دانشجويان:

جوايز بيست و هشتمين دوره جشنواره دانشجوي نمونه اعلام شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۵

سازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، جوايز بيست و هشتمين دوره جشنواره دانشجوي نمونه را براي سال جاري اعلام کرد.
با توجه به آيين‌نامه جشنواره دانشجوي نمونه مصوب سال ۹۸ کسب امتياز ۲ در بخش زبان براي دانشجويان مقاطع تحصيلات تکميلي الزامي است؛ لذا متقاضيان مي‌توانند در فرصت باقي‌مانده، در آزمون msrt سازمان امور دانشجويان، که در سوم آبان ماه سال جاري برگزار مي‌شود، شرکت کنند.
براي آن دسته از متقاضيان که در آزمون msrt سوم آبان شرکت کرده‌اند، استثناياً در جشنواره امسال امکان بارگذاري مستندات زبان آنان تا تاريخ ۱۳ آبان ماه امکان پذير است و روز ۱۴ آبان ماه سامانه براي هرگونه بارگذاري غير فعال مي‌شود.
از جوايز بيست و هشتمين دوره جشنواره دانشجوي نمونه مي‌توان به هديه نقدي، امکان ادامه تحصيل بدون آزمون براي برگزيدگان مقاطع کارشناسي و کارشناسي‌ارشد، تامين هزينه فرصت مطالعاتي براي برگزيدگان مقطع دکتري، معرفي برگزيدگان براي عضويت در بنياد نخبگان و ساير موارد به تصويب شوراي سياستگذاري، اشاره کرد.
براساس اعلام سازمان امور دانشجويان، تامين هر يک از تسهيلات فوق، منوط به رعايت مقررات و فراهم شدن ملزومات اجرايي در آن سال است.

گفتني است که ثبت‌نام در بيست و هشتمين دوره جشنواره دانشجوي نمونه  از ۲۰ مهر ماه آغاز مي‌شود و تا ۴ آبان ماه ادامه خواهد داشت. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.