جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص:

جداول رشته‌ها و مواد امتحاني آزمون کارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1399

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

بدين ­وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت ­نام و شرکت در آزمون کارشناسي­ ارشد ناپيوسته سال 1399 مي­ رساند که بر اساس قانون «سنجش و پذيرش دانشجو در دوره­ هاي تحصيلات تکميلي در دانشگاه­ ها و مراکز آموزش عالي» مصوب 18/12/94 مجلس محترم شوراي اسلامي و همچنين مصوبات «شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در دوره­ هاي تحصيلات تکميلي»، آزمون کارشناسي­ ارشد ناپيوسته سال 1399 با شرايط مندرج در قانون برگزار خواهد شد؛ لذا ضرورت دارد که تمام متقاضيان ورود به دوره فوق در کليه رشته­ هاي مصوب دفتر گسترش آموزش عالي، اعم از دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي از جمله دانشگاه آزاد اسلامي، در اين آزمون شرکت نمايند. لازم به ذکر است که پذيرش در اين آزمون، بر اساس قانون مذکور و مطابق اين اطلاعيه و همچنين شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش آزمون مذکور (که در زمان ثبت ­نام از سوي اين سازمان منتشر مي‌شود) صورت خواهد گرفت.
عناوين رشته‌هاي امتحاني، رشته و گرايش ­هاي پذيرنده دانشجو، دروس امتحاني هر رشته و ضرايب هر درس مطابق جداول مندرج در سايت سازمان سنجش است.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.