جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
اخبار:

نهمين فراخوان انتخاب پايان‌نامه‌ برتر در زمينه الگوي اسلامي ايراني

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

نهمين فراخوان براي انتخاب رساله‌ و پايان‌نامه‌ برتر در زمينه الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، منتشر شد.
اين مرکز، با هدف تشويق دانشجويان تحصيلات تکميلي به پرداختن به موضوع الگوي پيشرفت، هم‌زمان با برگزاري نهمين کنفرانس الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، از رساله‌ و پايان‌نامه‌هاي برتر مرتبط با الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، پس از داوري، با اهداء جوايز نقدي قدرداني مي‌کند.
بر اين اساس، آن دسته از دانش‌آموختگان مقاطع مختلف کارشناسي‌ارشد، دکتري و معادل حوزوي واجد شرايط يا آن دسته از دانشجويان دانشگاهي و طلاب حوزه‌هاي علميه، که موضوع رساله و پايان‌نامه آنها در زمينه پيشرفت بوده و در بازه زماني سال‌هاي ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۸ دفاع شده است و تمايل دارند که رساله يا پايان‌نامه آنان در مرکز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت ارزيابي شود، مي‌توانند از طريق سامانه، به نشاني: http://olgou.ir ثبت‌نام و آمادگي خويش را اعلام کنند.
ضمناً رساله‌ها و پايان‌نامه‌هايي که در فرآيند داوري اوليه پذيرش مي‌شوند، در نمايشگاه روز برگزاري کنفرانس، در معرض ديد شرکت‌کنندگان قرار خواهند گرفت.
همچنين از نويسندگان رساله‌ها و پايان‌نامه‌هايي که در فرآيند داوري نهايي به عنوان برتر انتخاب شوند، در روز برگزاري کنفرانس با اهداء جوايز نقدي قدرداني مي‌شود.

گفتني است که آخرين مهلت ارسال اطلاعات‌ پايان‌نامه‌ و رساله، ۱۵ ارديبهشت‌ماه ۱۳۹۹ تعيين شده است. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.