جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
اخبار: از فردا آغاز مي‌شود:

ثبت‌نام بيست و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت دانشگاه آزاد

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

فرايند ثبت‌نام بيست و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي، از روز سه‌شنبه ۳۰ مهر ماه (فردا) آغاز مي‌شود و تا ۱۰ آبان ماه ادامه دارد.
مسابقات سراسري قرآن و عترت، برابر با سنوات گذشته، در دو بخش کتبي(ويژه استادان و دانشجويان) و بخش شفاهي(ويژه استادان، دانشجويان و کارکنان) برگزار مي‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در اين مسابقات مي‌توانند با مراجعه به سايت واحد، ثبت‌نام اينترنتي انجام دهند، يا با مراجعه به اداره فرهنگي و دانشجويي دانشکده خود حضوري ثبت‌نام کنند و يا اينکه با مراجعه به اداره امور نماز، فرهنگ اسلامي، قرآن و عترت واقع در طبقه زيرين مسجد امام علي(ع) واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي، نسبت به ثبت‌نام در اين دوره از مسابقات، اقدام کنند.
ضمناً زمان برگزاري بخش کتبي، روز سه شنبه ۱۹ آذر ماه راس ساعت ۱۰ صبح به صورت همزمان در سراسر کشور خواهد بود و بخش شفاهي نيز هفته اول دي ماه برگزار مي‌شود.
هر داوطلب مي‌تواند در هر يک از بخش‌هاي کتبي و شفاهي صرفاً در يک رشته ثبت‌نام نمايد.
گفتني است که به نفرات اول تا سوم هر رشته، جوايز نقدي در قالب هديه کارت به همراه لوح تقدير اهدا مي‌شود و  استاداني که موفق به کسب حداقل ۷۰ درصد امتياز شوند، نيز مي‌توانند از امتياز ارتقاء فرهنگي برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومي واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي، دانشجوياني که موفق به کسب حداقل ۷۰ درصد امتياز شوند، در صورتي که در سال تحصيلي ۹۹-۹۸ (نيمسال اول، دوم يا ترم تابستان) يکي از دروس معارفي و عمومي را انتخاب نموده باشند، دو نمره درسي به يکي از دروس معارفي يا عمومي ايشان اضافه مي‌شود و نفرات برتر مسابقات نيز به مراحل استاني راه مي‌يابند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.