جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

ثبت‌نام و برگزاري آزمون زبان انگليسي پيشرفته (TOLIMO:E_A2019) به صورت اينترنتي (iBT) سال 1398

۱۳۹۸/۰۸/۱۳

بدين وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت‌نام و شرکت در آزمون زبان انگليسي پيشرفته (TOLIMO:E_A2019) در سال 1398 مي‌رساند که ثبت‌نام براي شرکت در آزمون مذکور، منحصراً به صورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ 13/8/98 (امروز) آغاز شده است و تا تکميل ظرفيت برگزاري هر مرکز ادامه خواهد يافت.
کليهمتقاضيان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده، بافراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزشکشور به نشاني: www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمايند.
لازم به توضيح است که آزمون مذکور براي دوره‌هاي 137 (در تاريخ 7/9/98) و 138 (در تاريخ 28/9/98) منحصراً در شهر تهران و به صورت اينترنتي (iBT) در سه مرکز به شرح جدول ذيل برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است که در زمان ثبت‌نام، با توجه به انتخاب مرکزي که انجام مي‌دهند، در ساعت 8:00 صبح روز برگزاري آزمون نيز با کارت شناسايي معتبر (شناسنامه عکسدار يا کارت ملي) به همان مرکز مراجعه نمايند.
 
رديف
نام مرکز برگزاري
آدرس
1
سازمان سنجش آموزش کشور
تهران، خيابان کريم‌خان زند، بين خيابان‌هاي استاد نجات اللهي و سپهبد قرني، پلاک 204، طبقه اول، سالن iBT
2
مرکز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي
تهران، خيابان آزادي، بين خيابان‌هاي اسکندري شمالي و دکتر قريب، روبروي پارک اوستا، پلاک 131
3
پرديس شماره 2 دانشگاه شهيد بهشتي
تهران، اکباتان، فاز 3، جنب بيمارستان صارم
زمان برگزاري دوره‌هاي بعدي اين آزمون، طي اطلاعيه‌اي متعاقباً اعلام خواهد شد.
 

 روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.