سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص:

اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي کدرشته محل‌هاي مرحله تکميل ظرفيت کارشناسي‌ارشد 98

۱۳۹۸/۰۹/۱۱

پيرو انتشار اطلاعيه‌هاي مورخ 22/8/98، 26/8/98، 28/8/98 و 3/9/98 اين سازمان در خصوص پذيرش دانشجو در کدرشته محل‌هاي اعلام شده از سوي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در مرحله تکميل ظرفيت آزمون ورودي کارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1398، بدين‌وسيله‌ توجه پذيرفته‌شدگان نهايي‌ اين مرحله را به توضيحات ذيل، که در دو بخش، شامل بخش اول: پذيرفته‌شدگان کليه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي (بجز دانشگاه آزاد اسلامي) و بخش دوم: پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي است، معطوف مي‌دارد.
تذکر مهم: داوطلباني که هم در رديف پذيرفته‌شدگان يکي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي و هم در رديف پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي در اين مرحله قرار مي‌گيرند، توجه داشته باشند که منحصراً مي‌توانند در يکي از کدرشته‌محل‌هاي قبولي ثبت‌نام نمايند؛ به عبارت ديگر، مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولي نيستند؛ در غير اين صورت، مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.
بخش اول: مربوط به کليه پذيرفته‌شدگان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي (بجز دانشگاه آزاد اسلامي)
کليه داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شده نهايي اين مرحله اعلام گرديده، لازم است که ابتدا براي اطلاع از زمان دقيق ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رسانيدانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل قبولي خود و سپس با همراه داشتن مدارک ثبت‌نامي (مدارک مندرج در اطلاعيه مورخ 15/6/98 اين سازمان در خصوص اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي مندرج در سايت سازمان) در زمان مقرر براي ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند. ضمناً در صورت عدم اعلام برنامه‌ زماني از سوي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي، پذيرفته‌شدگان لازم است که براي ثبت‌نام، در يکي از روزهاي يکشنبه مورخ 10/9/98 يا دوشنبه مورخ 11/9/98 به دانشگاه يا مؤسسه آموزشي ذي‌ربط مراجعه نمايند.
تذکرات مهم:
1- کليه پذيرفته شدگان، به شرط اخذ مدرک تحصيلي حداکثر تا تاريخ 31/6/98، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي خود هستند.
تبصره: آن دسته از پذيرفته شدگاني که پذيرش کدرشته محل قبولي آنها در اين مرحله براي نيمسال دوم سال تحصيلي 98- 99 (بهمن‌ماه) است، مي‌توانند مدرک کارشناسي خود را حداکثر تا تاريخ 30/11/98 ارايه نمايند؛ در غيراين صورت، از آنان ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و قبولي آنان لغو خواهد شد.
2- پذيرفته شدگان مندرج در اين اطلاعيه، که قبلاً در يکي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گرفته‌اند، مطابق ضوابط، قبولي قبلي آنان لغو گرديده است و بايد منحصراً در رشته قبولي جديد به تحصيل بپردازند. ضمناً اين دسته از داوطلبان، لازم نيست که از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و از سوي مؤسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه، مدارک ثبت‌نامي افراد از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌گردد.
3- آن دسته از پذيرفته‌شدگاني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي در دوره‌هاي روزانه به همراه اين اطلاعيه در سايت اينترنتي اين سازمان درج گرديده است، حتي در صورت عدم ثبت‌نام در محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه يا انصراف قطعي از کدرشته محل قبولي، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودي دوره‌هاي کارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1399 را ندارند.
4- کليه پذيرفته‌شدگان، بايد در زمان مقرر براي ثبت‌نام، به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند. بديهي‌است که عدم مراجعه به موقع پذيرفته شدگان در تاريخ‌هاي تعيين شده، به منزله انصراف از تحصيل در کد رشته محل ذي‌ربط تلقي مي‌گردد.
ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org در ميان گذاشته يا با شماره تلفن: 42163 با پيش شماره 021 تماس حاصل نمايند.
بخش دوم: مربوط به کليه پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي
کليه داوطلباني که در مرحله تکميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي شرکت نموده و به عنوان پذيرفته شده نهايي اعلام گرديده‌اند، لازم است که براي اطلاع از زمان و چگونگي ثبت‌نام در واحدهاي دانشگاهي محل پذيرش، به پايگاه اطلاع‌رساني مرکز سنجش و پذيرش اين دانشگاه به نشاني: https://sanjesh.iau.ir  مراجعه نمايند. همچنين داوطلبان مي‌توانند سؤالات خود را در رابطه با نتايج دانشگاه آزاد اسلامي، در بخش «ارتباط باما» مندرج در سايت:www.azmoon.org  مطرح و پي‌گيري نمايند.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.